USB дата-кабель ColorWay, Lightning, 2.4А, 2м
| Сила тока | 2.4А |
| Тип разъема 1 | Lightning |
| Тип разъема 2 | USB тип-A |
| Длина | 2м |
Характеристики
217 грн.
Подписаться
Флешка Mibrand Stingray, USB 2.0, USB-A, 4Gb
| Тип разъема 1 | USB-A |
Характеристики
192 грн.
Подписаться
Мережевий зарядний пристрій для планшета Blackview Tab 12 HJ-0502000C2-EU Tab 12, USB-A, 2.0А, тех. упаковка, оригінал
| Сила тока | 2.0А |
| Напряжение | 5 В |
| Тип разъема 1 | USB-A |
| Количество портов | 1 |
Характеристики
156 грн.
Подписаться
Мережевий зарядний пристрій Lenovo SC-42, USB-A, 2.0 А, тех. упаковка, оригінал
| Сила тока | 2.0А |
| Напряжение | 5 В |
| Тип разъема 1 | USB-A |
| Количество портов | 1 |
Характеристики
339 грн.
Подписаться
Зарядний пристрій Samsung EP-TA20UBE, USB-A, 1,67А, 2,0А, оригінал
| Сила тока | 1,67А, 2,0А |
| Напряжение | 5В, 9В |
| Тип разъема 1 | USB-A |
Характеристики
427 грн.
Подписаться
Флешка Kingston DT100 G3, USB-A, 32Gb
| Тип разъема 1 | USB-A |
Характеристики
Захисне скло Doberman для телефону Apple iPhone XR, 11, 2.5D, 0.26мм (клей по всій площині)
210 грн.
В корзину
Мережевий зарядний пристрій TECNO U180TEC, USB-A, 3.0 А - 1,5 A, 5 В, 9 В, 12 В, оригінал
| Сила тока | 3.0 А, 1.5 A |
| Напряжение | 5 В, 9 В, 12 В |
| Тип разъема 1 | USB-A |
| Количество портов | 1 |
Характеристики
488 грн.
Подписаться
Сетевое зарядное устройство для Samsung EP-TA800, USB Type-C, 3.0 А - 2.77 A, 5 В, 9 В, DP fast char
Сетевое зарядное устройство Samsung EP-TA800, USB Type-C, 3.0 А - 2.77 A
| Сила тока | 3.0 А, 2.77 A |
| Напряжение | 5В, 9В |
| Тип разъема 1 | USB Type-C |
Характеристики
799 грн.
від 799 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
Цвет—Black
Подписаться
Флешка Kingston DataTraveler Exodia M, USB 3.2, USB, 128Gb, чорна
| Тип разъема 1 | USB |
Характеристики
449 грн.
В корзину
Мережевий зарядний пристрій Havit HV-ST900, micro-USB, 2.1А, 5 В, зарядний пристрій, кабель
| Сила тока | 2.1А |
| Напряжение | 5 В |
| Тип разъема 1 | micro-USB |
| Тип разъема 2 | USB тип-A |
| Длина | 1 м |
Характеристики
221 грн.
В корзину
Автомобільний утримувач, HOCO, DCA5
від 254 грн.
Автомобільний зарядний пристрій Colorway 2USB Quick Charge 3.0 (36W)
| Напряжение | 12-24 В |
| Тип разъема 1 | USB-A |
| Количество портов | 2 |
Характеристики
516 грн.
Подписаться
Зарядний пристрій Samsung EP-TA50EWE, USB-A, 1.55 А, 5 В
| Сила тока | 1.55А |
| Напряжение | 5 В |
| Тип разъема 1 | USB-A |
Характеристики
304 грн.
Подписаться
Захисне скло All Spares для телефону Apple iPhone 7, iPhone 8, клей по всій площині, в упаковці, з серветками
134 грн.
Подписаться
Мережевий зарядний пристрій Alcatel UC13EU, USB-A, 2A, 5 В, оригінал
| Сила тока | 2A |
| Напряжение | 5 В |
| Тип разъема 1 | USB-A |
Характеристики
192 грн.
Подписаться
Захисне скло Doberman для iPhone Apple 13 Pro, iPhone 13, 2.5D, 0.26мм (клей по всій площині)
311 грн.
В корзину
Защитное стекло для планшета Blackview Tab 11, 9H, 0.26мм (клей по всей плоскости)
По запросу
Захисне скло Doberman для телефону Apple iPhone 13 Pro Max, 2.5D, 0.26мм (клей по всій площині)
347 грн.
В корзину
Флешка Mibrand Shark, USB 2.0, USB-A, 4Gb
| Тип разъема 1 | USB-A |
Характеристики
192 грн.
Подписаться