Radar Antenna Flex Cable | Шлейф датчика для телефону iPhone 15 Pro Max, оригінал
225 грн.
В корзину
Шлейф iPhone 12, iPhone 12 Pro для тестера DLZXWIN S200, S300 та S800
175 грн.
В корзину
Frame Position Mold | Форма для поклейки рамки iPhone 17 Pro Max
1 723 грн.
В корзину
Тест-шлейф LCD Test Flex Cable, для перевірки дисплеїв Apple iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max
132 грн.
В корзину
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея для iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, оригінал, 60 pin
| Кількість pin | 60 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
80 грн.
В корзину
Шлейф JCID Non-removal Face ID repair FPC Flex iPhone XS, iPhone XR, iPhone XS Max (ver. 1.1)
399 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Apple iPhone 5s, iPhone SE, із сенсорним екраном
776 грн.
від 776 грн.
выберете предложение—OEM
- OEM
- копия
- оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Мікросхема управління живленням U3100 61280E SN61280E VDD BOOST IC Apple iPhone 8/8 Plus/X/XS/XS
| Маркировка | U3100 61280E SN61280E |
Характеристики
Захисне скло Doberman для телефону Apple iPhone Air, 2.5D, 0.26мм (клей по всій площині)
507 грн.
В корзину
Glass Lens | Скло дисплея під переклеювання для iPhone 16 Pro, без OCA плівки
92 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор A2327 Cameron Sino CS-IPW644SH для розумного годинника Apple Watch Series 6 44mm, Watch 6 44mm, Watch S6 44mm, Watch Series 6 44mm A2292
| Маркировка | A2327 |
| Длина | 20.10 mm |
| Ширина | 27.70 mm |
| Місткість | 300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | 4894128187370 |
Характеристики
729 грн.
Подписаться
OCA плівка T-OCA для телефону Apple iPhone 16 Pro, гібридна UF
| Товщина | 125 um |
| Маркировка | T-OCA |
Характеристики
36 грн.
В корзину
Стикер дисплея для Apple iPhone 6s, вологозахисний
Адаптер JCID V1SE Bus Detection Adaptor iPhone 8-15 Pro Max
1 424 грн.
В корзину
Задня кришка для iPhone 12
148 грн.
від 148 грн.
выберете предложение—большой вырез под камеру
- большой вырез под камеру
Цвет—White
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Apple iPhone 7
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—винты
- винты
- винты с планками
Цвет—Black
В корзину
Touch Screen Frame | Рамка дисплея для iPhone Air
278 грн.
В корзину
LCD FPC Connector Port on Flex Cable | Конектор дисплея на шлейфі для iPhone 14 Pro, 50 pin
| Кількість pin | 50 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
111 грн.
В корзину
Touch Screen | Сенсор для планшета Apple iPad 10Gen 2022 A2696, iPad 10Gen 2022 A2757, iPad 10Gen 2022, (10.9"), оригінал
546 грн.
В корзину
Empty LCD Flex IC | Шлейф дисплея для iPhone iPhone 14, без мікросхеми