Шлейф JCID Non-removal Rear Camera Repair FPC Flex Cable для iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max
1 074 грн.
В корзину
LCD Test Flex Cable Тест-шлейф (Перехідник), для перевірки дисплеїв Apple iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max
160 грн.
В корзину
Стикер дисплея для iPhone Apple 8, iPhone SE (2 го покоління), SE 2020 вологозахисний
Battery Adhesive Sticker | Стикер акумулятора для iPhone iPhone 16
20 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону iPhone 11, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | IPS Liquid Retina (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 519 грн.
Подписаться
Cover + SIM Card Tray | Корпус для телефону Apple iPhone 15 Pro Max, European Version, оригінал, з розбирання
Мікросхема керування живленням 338S00383-A0, 338S00383 U2700 iPhone XS/XR
| Маркировка | 338S00383-A0 |
Характеристики
Тачскрін | Сенсор для телефонів Apple iPhone X, iPhone XS, оригінал
291 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Apple iPhone 7 Plus
54 грн.
В корзину
Задня кришка для Apple iPhone 8, без скла камери
Taptic Engine | Вібромотор для телефону Apple iPhone 12, iPhone 12 Pro, оригінал
221 грн.
В корзину
Стекло дисплея под переклейку для телефона iPhone 15 Pro, с OCA пленкой
92 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор A2181 Cameron Sino CS-IPW544SH для розумного годинника Apple Watch Series 5 44mm, Watch 5 44mm, Watch S5 44mm, Watch Series 5 44mm A2093
| Маркировка | A2181 |
| Длина | 20.50 mm |
| Ширина | 27.10 mm |
| Місткість | 290mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Партномер | 4894128156420 |
Характеристики
455 грн.
В корзину
Кабель Apple Lighting для USB-C Cable, 1m,+box
| Сила тока | 3 А |
| Тип разъема 1 | USB Type-C |
| Тип разъема 2 | Lightning |
| Длина | 1 м |
Характеристики
380 грн.
від 380 грн.
выберете предложение—с упаковкой
- с упаковкой
- в тех. упаковке
Подписаться
Дисплей для iPhone 6, з сенсорним екраном
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
742 грн.
від 742 грн.
выберете предложение—OEM
- OEM
- оригинал (переклеено стекло)
- оригинал Б/У
- On-Cell
Цвет—Black
Подписаться
Battery Door | Задня кришка для розумного годинника Apple Watch Series 7 41mm, з датчиком пульсу та бездротовою зарядкою, оригінал (знятий з годинника)
989 грн.
Подписаться
Volume Button Flex Cable | Шлейф кнопок регулювання гучності для планшета Apple iPad Air 2, iPad Air 2 A1566, iPad Air 2 A1567, з мікрофоном, оригінал
79 грн.
В корзину
Мікросхема для телефону Apple, iPhone 7 Plus, пам'яті, 32GB, 128GB, 256GB, NAND
1 221 грн.
від 1 221 грн.
выберете предложение—с разборки (128GB)
- с разборки (128GB)
В корзину
Battery | Акумулятор A2058 для розумного годинника Apple Watch Series 4 40mm, Watch 4 40mm (Li-ion, 3.81В, 224.9mAh)
| Маркировка | A2058 |
| Длина | 18.92 mm |
| Ширина | 23.80 mm |
| Місткість | 220mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | 4894128148005 |
Характеристики
364 грн.
В корзину
Empty LCD Flex без IC | Шлейф дисплея для Apple iPhone 13 Pro, без мікросхеми