Charging IC | Мікросхема управління зарядкою та USB 1614A1 для телефону Apple iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max управління зарядкою, KRAKEN U9300
| Маркировка | 1614A1 |
| Партномер | KRAKEN U9300 |
Характеристики
129 грн.
В корзину
Захисна сітка динаміка для телефону Apple iPhone 14, iPhone 14 Plus
16 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для розумних годинників Apple Watch Series 7 41mm, оригінал
130 грн.
В корзину
Поляризаційна плівка для iPhone Apple 12 Pro Max, оригінал
53 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор JCID для iPhone 13 Pro Max (Li-ion, 3.85В, 4790mAh), без помилки "Невідома деталь", не потрібно паяти
| Місткість | 4790mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
922 грн.
Подписаться
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для iPhone Apple 13 Pro Max, в рамці, оригінал
337 грн.
В корзину
Шлейф кнопки для планшета iPad Air 2, з мікрофоном
105 грн.
В корзину
Трафарет BGA Wylie WL-01 iPhone 6s-12 Pro Max для мікросхем керування сенсором
| Товщина | 0.12 мм |
Характеристики
184 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор для iPhone 13 Pro (Li-ion, 3.87В, 3095mAh), оригінал, з розбирання
| Маркировка | A2656 |
| Місткість | 3095mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
817 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для розумного годинника Apple Watch Series 4 44mm, оригінал, з розбирання
7 343 грн.
Подписаться
Зарядний пристрій Power Adapter, USB Type-C, 20W, 3A, DP fast charge
| Сила тока | 3 А |
| Напряжение | 5 В |
| Тип разъема 1 | USB Type-C |
| Количество портов | 1 |
Характеристики
359 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Apple iPhone 6s
Battery Door with Adhesive | Стікер задньої кришки для телефону Apple iPhone 15 вологозахисний
32 грн.
В корзину
Шлейф конектора зарядки для телефону Apple iPhone 11 Pro, з мікрофоном та платою зарядки, 821-02140-06, 820-01639-05
| Партномер | 821-02140-06, 820-01639-05 |
Характеристики
4 555 грн.
від 4 555 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
- оригинал Китай
- плата зарядки
Подписаться
Touch Screen IC | Мікросхема сенсора для телефону Apple iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro
304 грн.
Подписаться
Лінза камери Blue lens (0.5x) для iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max
79 грн.
Подписаться
Touch Screen | Сенсор для планшета Apple iPad mini 2021 6 Gen, iPad mini 6 2021, iPad mini 6 2021 8.3, iPad mini 6 Gen 2021, iPad Mini 2021, з OCA плівкою, оригінал
1 701 грн.
В корзину
Touch Screen Frame | Рамка дисплея для iPhone 16 Plus, iPhone 16+, iPhone 16+ Plus
181 грн.
В корзину
Форма для центрування скла щодо дисплея iPhone 16 Pro
623 грн.
В корзину
Charging Port Flex Cable | Шлейф для телефону Apple iPhone 14, конектора зарядки, з мікрофоном, оригінал