Шлейф JCID Tag-on Battery Flex iPhone 12 Pro Max, ver. 3.0
276 грн.
В корзину
OCA плівка T-OCA для телефону Apple iPhone 14 Pro Max, гібридна UF
| Товщина | 125 um |
| Маркировка | T-OCA |
Характеристики
36 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону Apple iPhone 5s, iPhone SE, з рамкою та сіткою динаміка, (4")
Лінза камери Wide-angel blue light (1x) для iPhone 12 Pro Max
152 грн.
В корзину
Bluetooth Antenna Flex Cable Шлейф антени Bluetooth для розумного годинника Apple Watch Series 7 41mm, оригінал (знятий з годинника)
223 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор A2059 Cameron Sino CS-IPW197SH для розумного годинника Apple Watch Series 4 44mm, Watch 4 44mm, Watch S4 44mm, Watch Series 4 44mm A1976
| Маркировка | A2059 |
| Длина | 20.86 mm |
| Ширина | 26.88 mm |
| Місткість | 290mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Партномер | 4894128142119 |
Характеристики
503 грн.
В корзину
Шлейф JC Face ID Tag-On Repair FPC для iPhone 11 (ver. 1.2) для відновлення Face ID
526 грн.
В корзину
Taptic Engine | Вібромотор для телефону iPhone 13 mini, оригінал, з розбирання
579 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону iPhone 12, iPhone 12 Pro, з мікросхемою, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | OLED Super Retina XDR |
Характеристики
3 295 грн.
В корзину
Утримувач камери SUNSHINE Camera Positioning Silicone Pad V68
384 грн.
Подписаться
Діод підсвічування D8228 V3 для планшета Apple iPad 2, 3, 4
| Маркировка | D8228 V3 |
Характеристики
45 грн.
В корзину
Шлейф iPhone 11 для тестера DLZXWIN S200, S300 та S800
174 грн.
В корзину
Притискна планка для телефону Apple iPhone 6s Plus
80 грн.
від 80 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
LCD Test Flex Cable Шлейф iPhone 13 Pro Max для тестера DianLiang DL400 Pro (потрібна EDP-плата)
198 грн.
В корзину
Шлейф датчика освітлення для iPhone 15 Pro, з притискною планкою
360 грн.
В корзину
Power Volume Mute Buttons Keys Side Buttons | Толкатель для телефону Apple iPhone 14, iPhone 14 Plus кнопки вмикання та регулювання гучності, 4шт.
Мікросхема керування Wi-Fi 339S00399 для iPhone iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X
| Маркировка | 339S00399 |
Характеристики
Flash Light Sensor Flex Cable Шлейф спалаху для iPhone iPhone 14 Plus, оригінал
407 грн.
В корзину
Стекло дисплея под переклейку для телефона iPhone 15, с OCA пленкой
92 грн.
В корзину
Ear Speaker | Динамік розмовний для телефону iPhone 13 Pro, оригінал (знято з телефону)
623 грн.
В корзину