Адаптер для JС V1S/V1SE 6-13 battery board
534 грн.
Подписаться
Трафарет Amaoe BGA iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro Max, 0.12mm, для мікросхем
| Товщина | 0.12 мм |
Характеристики
185 грн.
В корзину
Шлейф конектора зарядки для телефону Apple iPhone 5, з конектором навушників, з мікрофоном
Ear Speaker | Динамік для телефону iPhone 13, в рамці
361 грн.
В корзину
Лінза камери Blue lens (1x) для iPhone 13, iPhone 13 mini
182 грн.
В корзину
Empty LCD Flex без IC | Шлейф дисплея для Apple iPhone 12 Pro Max, без мікросхеми
Flash Light Sensor Flex Cable Шлейф спалаху для телефону iPhone 13 Pro
361 грн.
В корзину
Трафарет Amaoe BGA iPhone 12, iPhone 12 Pro, 0.12mm, міжплатний
| Товщина | 0.12 мм |
Характеристики
170 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор телефону Apple iPhone 13 Pro (Li-ion, 3.87В, 3095mAh), original IC
| Маркировка | A2656 |
| Місткість | 3095mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
1 085 грн.
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Apple iPhone 13, iPhone 13
150 грн.
В корзину
Адаптер для JС V1S/V1SE 12 series vibration board
623 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор JCID для телефону iPhone 13 (Li-ion, 3.87В, 3227mAh), без помилки "Невідома деталь", не потрібно паяти
| Місткість | 3227mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
557 грн.
Подписаться
Форма для центрування скла щодо дисплея iPhone 13, iPhone 13 Pro
807 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Apple iPhone 12 Pro Max, з рамкою, оригінал (знятий з телефону, незначні подряпини)
| Тип матриці | OLED Super Retina XDR |
Характеристики
6 625 грн.
Подписаться
Акумулятор A2181 для розумного годинника Apple Watch Series SE 44mm, оригінал, з розбирання
| Маркировка | A2181 |
| Місткість | 296mAh |
| Напруга мін. | 3.814В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
Battery | Акумулятор A2058 для розумного годинника Apple Watch Series 4 40mm, Watch 4 40mm (Li-ion, 3.81В, 224.9mAh)
| Маркировка | A2058 |
| Місткість | 224.9mAh |
| Напруга мін. | 3.81В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
Адаптер JCID 12-13 Comprehensive Data Repair Panel 2 in 1 LCD true tone board для відновлення True Tone
1 240 грн.
Подписаться
Taptic Engine | Вібромотор для телефону iPhone 11
96 грн.
від 96 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Скло камери для телефону Apple iPhone 7 Plus
67 грн.
від 67 грн.
выберете предложение—с ободком
- с ободком
- только стекло
- sapphire
Подписаться
LCD Back Adhesive | Стикер дисплея для Apple iPhone 14 Pro Max вологозахисний, оригінал
34 грн.
В корзину