Скло екрану під переклеювання для телефону Apple iPhone 13/13 Pro, без OCA плівки
82 грн.
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-IPA166SL, A1664 для Apple, A1673, A1674, A1675, iPad 10.2, iPad 10.2 2019, iPad 10.2 7th gen, iPad 6.3, iPad 6.4, iPad Pro 9. 4894128126294
| Маркировка | A1664 |
| Місткість | 7300mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128126294 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
842 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Apple iPhone X антени NFC
LCD Test Flex Cable Шлейф iPhone 12 Pro Max для тестера DL 400 Pro
173 грн.
В корзину
Шлейф датчика гравітації для розумного годинника Apple Watch Series 6 44mm
134 грн.
В корзину
Speaker Anti-Dust Mesh 2pcs in one set | Пилозахисна сітка дзвінка для телефону Apple iPhone 8, iPhone SE 2020, комплект 2шт
36 грн.
В корзину
Акумулятор A2863 для телефону Apple iPhone 14 (Li-ion, 3.87В, 3279mAh), без мікросхеми, оригінал Китай
| Маркировка | A2863 |
| Місткість | 3279mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
724 грн.
В корзину
Лінза камери Ultra wide-angle blue light (0.5) для iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro
134 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону iPhone 12 mini, з рамкою, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Super Retina XDR OLED |
Характеристики
3 071 грн.
Подписаться
Корпус для телефону Apple iPhone 12 mini
Адаптер для JС V1S/V1SE 12 Series true tone board для не оригінальних дисплеїв
988 грн.
Подписаться
Дисплей для розумного годинника Apple Watch Series 6 44mm, з сенсорним екраном
Шлейф JCID Tag-on Battery Flex iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max (ver. 1.0)
312 грн.
В корзину
Материнська плата для телефону Apple iPhone X
3 783 грн.
від 3 783 грн.
выберете предложение—64Gb, без Face ID
- 64Gb, без Face ID
- 64Gb, c Face ID
Подписаться
Ear Speaker With Sensor Flex Cable | Шлейф датчика наближення для телефону iPhone 11, з датчиком освітлення, наближення та розмовним динаміком
275 грн.
від 275 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Volume Button Flex Cable | Шлейф для телефону Apple iPhone 14 кнопки регулювання гучності, оригінал
379 грн.
В корзину
Конектор SIM-карти для iPhone XR, з шлейфом, оригінал, з розбирання, 821-01733-A
| Партномер | 821-01733-A |
Характеристики
98 грн.
Подписаться
Bluetooth, NFC Antenna Flex Cable Шлейф для телефону Apple iPhone 12 mini антени NFC та Bluetooth
101 грн.
В корзину
LCD Test Flex Cable Шлейф iPhone XS Max для тестера DL 400 Pro
190 грн.
В корзину
Гвинти датчика наближення для телефону iPhone 12 Pro Max, 4шт.
68 грн.
В корзину