Захисне скло All Spares для телефону Apple iPhone 7, iPhone 8, клей по всій площині, в упаковці, з серветками
134 грн.
Подписаться
Антена WiFi, Bluetooth для планшета Apple iPad 4, A1460, iPad 2, A1395, 821-1728-A
| Партномер | 821-1728-A |
Характеристики
143 грн.
Подписаться
Камера для телефону Apple iPhone 12 mini основна
1 916 грн.
від 1 916 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- оригинал (с разборки)
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки для телефону iPhone 15 Pro Max, з кнопками регулювання гучності
408 грн.
В корзину
Green LCD Flex | Шлейф дисплея для iPhone iPhone XR
277 грн.
В корзину
Верхня половинка плати для телефону Apple iPhone 11 (донор)
712 грн.
Подписаться
Стикер дисплея для Apple iPhone 12 Pro Max вологозахисний
Проклеювання | Стикер дисплея для телефону iPhone 12/12 Pro вологозахисний, оригінал
36 грн.
Подписаться
Форма для поклейки рамки iPhone 14 Pro
1 656 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону iPhone 13 Pro, з рамкою, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | OLED Super Retina XDR |
Характеристики
5 513 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Apple iPhone 12 Pro Max кнопки увімкнення та регулювання гучності
133 грн.
В корзину
Захисне скло Doberman для iPhone Apple 13 Pro, iPhone 13, 2.5D, 0.26мм (клей по всій площині)
311 грн.
В корзину
Шлейф кнопок гучності для телефону Apple iPhone 6s Plus
LCD | Дисплей для телефону iPhone 15 Pro Max
| Тип матриці | LTPO Super Retina XDR OLED |
Характеристики
9 643 грн.
від 9 643 грн.
выберете предложение—Rev. Samsung
- Rev. Samsung
- Rev. LG
Подписаться
Battery | Акумулятор A1847 для Apple Watch Series 3 38mm (Li-ion, 3.82В, 279mAh), оригінал PRC
| Маркировка | A1847 |
| Місткість | 279mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
321 грн.
Подписаться
Камера для телефону iPhone 13 mini основна, зі шлейфом, оригінал, з розбирання
1 380 грн.
В корзину
OCA плівка T-OCA для iPhone X, iPhone Xs, iPhone 11 Pro, гібридна UF, (66,5x135 мм), 125um
| Товщина | 125 um |
| Маркировка | T-OCA |
Характеристики
31 грн.
В корзину
Шлейф конектора зарядки для телефону Apple iPhone 6s Plus, з конектором навушників, з мікрофоном
Battery | Акумулятор для телефону iPhone 12 Pro Max (Li-ion, 3.83В, 3687mAh), без помилки, не потрібно паяти
| Місткість | 3687mAh |
| Напруга мін. | 3.83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
692 грн.
Подписаться
Front Camera with IR Camera | Шлейф фронтальної камери для телефону iPhone 13 mini, з Dot Projector, оригінал, з розбирання
457 грн.
В корзину