Проклеювання | Стикер дисплея телефону Apple iPhone XS вологозахисний, оригінал
38 грн.
В корзину
OCA плівка T-OCA для телефону iPhone 12, iPhone 12 Pro, гібридна UF
| Товщина | 125 um |
| Маркировка | T-OCA |
Характеристики
28 грн.
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для телефону iPhone 13 mini, оригінал, з розбирання
276 грн.
Подписаться
Touch Screen | Сенсор для iPhone 11, з мікросхемою, (XF)
472 грн.
В корзину
Ear Speaker | Динамік для телефону iPhone 14 Pro
198 грн.
В корзину
Шлейф iPhone X для тестера DLZXWIN S200, S300 та S800
171 грн.
В корзину
Камера для телефону Apple iPhone 12 Pro основна, (12MP+12MP+12MP), оригінал
2 626 грн.
В корзину
Біток для телефону Apple iPhone 12 Pro Max під переклеювання, з не робочим сенсором
4 450 грн.
Подписаться
Battery Adhesive Sticker | Стикер акумулятора для iPhone iPhone 15 Pro
36 грн.
В корзину
LCD Test Flex Cable Шлейф iPhone 13 для тестера DL 400 Pro
166 грн.
В корзину
Захисна сітка динаміка для телефону Apple iPhone 11
10 грн.
В корзину
Бездротовий зарядний пристрій Apple, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, 11Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone SE (2 го покоління) MagSafe Charger, USB Type-C, 2.0 А
| Сила тока | 2.0А |
| Напряжение | 5В, 9В |
| Тип разъема 1 | USB Type-C |
Характеристики
751 грн.
Подписаться
Touch Screen | Сенсор для телефону Apple iPhone 11 Pro Max (XF оригінал), без мікросхеми
365 грн.
В корзину
Мікросхема керування живленням 338S1131-B2 для телефону Apple iPhone 5
| Маркировка | 338S1131-B2 |
Характеристики
131 грн.
В корзину
WiFi Antenna Flex Cable | Шлейф антени Wi-Fi для iPhone 11, оригінал
477 грн.
В корзину
Front Camera with IR Camera | Шлейф для телефону Apple iPhone 12 Pro Max модуль Face ID, з фронтальною камерою, Dot projector та IR камерою, оригінал, з розбирання
623 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Apple iPhone 14 Pro,оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Super Retina XDR OLED |
Характеристики
8 411 грн.
Подписаться
Receiver FPC | Шлейф для телефону JCID iPhone 13 Pro для відновлення Face ID та True Tone
1 096 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор для iPhone XR (Li-ion, 3.79В, 2942mAh), оригінал, з розбирання (100%, 173 циклів зарядки), 616-00524
| Місткість | 2942mAh |
| Напруга мін. | 3.79В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 616-00524 |
Характеристики
623 грн.
Подписаться
Материнська плата для телефону Apple iPhone 5s, з Touch ID