Набір гвинтів для iPhone, iPhone 5s, iPhone SE
LCD Test Flex Cable Шлейф iPhone 6s для тестера DL 400 Pro
132 грн.
В корзину
Лінза камери Front camera blue lens для iPhone X
69 грн.
В корзину
Middle Frame + Battery Door + Back Camera Lens and Bezel + Side Buttons + SIM Card Tray | Корпус Apple iPhone 13 Pro Max (European Version) оригінал PRC
Мікросхема керування Wi-Fi 339S0223 для планшета Apple iPad Air, iPad Mini 2
| Маркировка | 339S0223 |
Характеристики
378 грн.
Подписаться
Glass Lens + Polarizing film | Скло дисплея для телефону Apple iPhone 13 Pro, з поляризаційною плівкою
135 грн.
В корзину
LCD Test Flex Cable Шлейф iPhone 11 Pro для тестера DL 400 Pro
163 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive | Стикер дисплея для телефону Apple iPhone 14 Plus вологозахисний
42 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону Apple iPhone 14 Plus, iPhone 14 Plus, iPhone 14+, iPhone 14+ Plus, з OCA плівкою
114 грн.
В корзину
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Apple iPhone 14 міжплатний, оригінал
267 грн.
В корзину
Front Housing | Рамка кріплення для телефону iPhone XS
85 грн.
В корзину
Скло дисплея під переклеювання для телефону iPhone 14, без OCA плівки, оригінал
108 грн.
В корзину
Акумулятор для телефону iPhone 8 (Li-ion, 3.82В, 1821mAh), оригінал PRC, Original IC, 616-00357
| Місткість | 1821mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 616-00357 |
Характеристики
626 грн.
Подписаться
LCD Waterproof adhesive Service Pack | Стикер дисплея вологозахисний для iPhone 12, iPhone 12 Pro, Service оригінал
53 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для iPhone XS Max, з OCA плівкою
85 грн.
В корзину
Шлейф датчика наближення для телефону Apple iPhone 11 Pro, з датчиком освітлення та розмовним динаміком
Поляризаційна плівка для Apple, iPhone 5, 5c, 5s, SE
36 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор JCID для iPhone 13 Pro (Li-ion, 3.87В, 3095mAh), підвищена ємність, без мікросхеми
| Місткість | 3095mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
643 грн.
В корзину
Touch Screen | Сенсор для iPhone 12 mini, без OCA плівки, оригінал
554 грн.
В корзину
Акумулятор Doraymi для iPhone 12/12 Pro (Li-ion, 3,83В, 2815mAh), без мікросхеми
| Місткість | 2815mAh |
| Напруга мін. | 3,83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
722 грн.
В корзину