Taptic Engine для iPhone 8, iPhone SE 2020, оригінал, 610-00171
| Партномер | 610-00171 |
Характеристики
184 грн.
В корзину
Camera optical filter | Фільтр камери для телефону Apple iPhone 12 Pro Max для ремонту камери
104 грн.
В корзину
Receiver FPC Шлейф для телефону JCID iPhone 12 mini для відновлення Face ID та True Tone
1 013 грн.
В корзину
USB дата-кабель Baseus Cafule, micro-USB, 2.4А, 1 м, в нейлоновому обплетенні, CAMKLF-B91
| Сила тока | 2.4А |
| Тип разъема 1 | micro-USB |
| Тип разъема 2 | USB тип-A |
| Длина | 1 м |
Характеристики
212 грн.
В корзину
Шлейф JC Face ID Dot Matrix Flex Cable для iPhone 13 mini для відновлення Face ID, для JC Рro1000s або JC V1s
1 612 грн.
В корзину
Акумулятор Doraymi для iPhone XS Max (Li-ion, 3174mAh, 3,8В), без мікросхеми
| Місткість | 3174mAh |
| Напруга мін. | 3,8В |
Характеристики
740 грн.
В корзину
Камера для телефону Apple iPhone XS фронтальна, оригінал, з розбирання
178 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Apple iPhone 12 Pro, (комплект 3шт)
LCD Metal Plate | Притискна планка дисплея для iPhone 7, оригінал, з розбирання
98 грн.
Подписаться
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея для телефону Apple iPhone X, 54pin
| Кількість pin | 54 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
58 грн.
В корзину
Full Set Screws + Inner Small Parts | Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону iPhone 14 Pro Max
330 грн.
В корзину
Шлейф JCID Non-removal Face ID repair FPC Flex iPhone 12 mini
599 грн.
В корзину
Акумулятор Doraymi для iPhone 12 mini (Li-ion, 3,83 В, 2227mAh)
| Місткість | 2227mAh |
| Напруга мін. | 3,83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
923 грн.
Front Camera with IR Camera | Шлейф для телефону Apple iPhone 12, iPhone 12 Pro фронтальної камери, з фронтальною камерою, Dot projector та IR камерою, 821-02640-05
| Партномер | 821-02640-05 |
Характеристики
Full Set Screws + Inner Small Parts | Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону iPhone 14 Pro
330 грн.
В корзину
Стикер акумулятора для iPhone iPhone 14
46 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону iPhone 11 Pro Max, з OCA плівкою
97 грн.
В корзину
Wifi Signal Flex Cable | Шлейф антени Wi-Fi для iPhone 14 Pro Max, оригінал Китай
150 грн.
В корзину
Форма для центрування скла щодо дисплея iPhone 11-XR
638 грн.
Подписаться
Стикер дисплея для Apple iPhone XS вологозахисний, копія