Скло камери для телефону Apple iPhone 11
Скло камери для телефону Apple iPhone 12
Перехідник Headphone Jack, iPhone 7-13 Pro Max, Lightning, 3.5
| Тип разъема 1 | Lightning |
| Тип разъема 2 | 3.5мм |
Характеристики
449 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для Apple iPhone 15, з OCA плівкою
109 грн.
В корзину
Акумулятор Doraymi для iPhone 8 (Li-ion, 3.82В, 1821mAh)
| Місткість | 1821mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
583 грн.
Подписаться
Проклеювання | Стикер дисплея для телефону Apple iPhone 13 mini вологозахисний
36 грн.
В корзину
Акумулятор A1578 для смарт годинника Apple Watch Series 1 (38мм), оригінал
| Маркировка | A1578 |
| Місткість | 205mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
354 грн.
Подписаться
LCD With Frame | Дисплей для телефону iPhone 14 Pro Max, з рамкою
| Тип матриці | LTPO Super Retina XDR OLED |
Характеристики
9 790 грн.
В корзину
LCD Waterproof adhesive Service Pack | Стикер дисплея вологозахисний для iPhone 15 Plus, iPhone 15+, iPhone 15+ Plus, Service оригінал
53 грн.
В корзину
Захисне скло iPhone 6/6S Premium Tempered Glass, клей по всій площині
від 194 грн.
Шлейф фронтальної камери для iPhone XR, з Dot Projector, оригінал, з розбирання
| Партномер | 821-01723 |
Характеристики
194 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для iPhone iPhone 6
Акумулятор Doraymi для iPhone 11 Pro (Li-ion, 3046mAh, 3.79В)
| Місткість | 3046mAh |
| Напруга мін. | 3.81В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
840 грн.
Подписаться
Шлейф конектора зарядки для iPhone iPhone X, з мікрофоном, 821-01602
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Apple iPhone 11 Pro Max
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону iPhone 13
346 грн.
В корзину
Стикер акумулятора для Apple iPhone 13 Pro
26 грн.
В корзину
Задня кришка для смарт годинника Apple Watch 4, 40mm, A1977, з датчиком пульсу і бездротовою зарядкою
538 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Apple iPhone 14 Pro, з рамкою, оригінал
| Тип матриці | Super Retina XDR OLED |
Характеристики
13 829 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для телефону Apple iPhone X, iPhone XS, (XF), без OCA плівки
311 грн.
від 311 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину