Акумулятор A1579 для смарт годинника Apple Watch Series 1 (42мм), оригінал
| Маркировка | A1579 |
| Напруга мін. | 3,78В |
Характеристики
304 грн.
Подписаться
Акумулятор для iPhone 11 (Li-ion, 3,83В, 3110mAh), оригінал PRC, original IC
| Місткість | 3110mAh |
| Напруга мін. | 3,83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
698 грн.
Подписаться
Динамік для телефону Apple iPhone 5c розмовний
43 грн.
В корзину
Ear Speaker With Sensor Flex Cable | Шлейф датчика наближення для iPhone 12 Pro Max, з розмовним динаміком
364 грн.
від 364 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Захисна сітка динаміка для телефону Apple, iPhone 5, 5c, 5s, SE
12 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive | Стикер дисплея для телефону Apple iPhone 14 Pro вологозахисний, оригінал
58 грн.
В корзину
Скло дисплея для iPhone 11, з рамкою
Гвинти зовнішні для iPhone iPhone 8
Шлейф iPhone XR для тестера DLZXWIN S200, S300 и S800
По запросу
Проклеювання | Стикер дисплея для Apple iPhone XS Max вологозахисний, оригінал
48 грн.
В корзину
Камера для телефону Apple iPhone 6s Plus, основна
635 грн.
Подписаться
Тримач SIM картки для телефону iPhone 12 mini, оригінал, з розбирання (Blue)
67 грн.
В корзину
Аккумулятор Doraymi для iPhone 7 Plus (Li-Polymer, 3.82В, 2900mAh)
| Місткість | 2900mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
583 грн.
В корзину
Рамка кріплення дисплея для телефону Apple iPhone XS Max, зі стікером
Проклеювання | Стикер дисплея для Apple iPhone 11 Pro вологозахисний, копія
40 грн.
В корзину
Динамік для телефону iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE 2020, оригінал
41 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону iPhone 13 Pro
365 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для смарт годинника Apple Watch Series 1 42mm, оригінал
277 грн.
Подписаться
Мікросхема керування живленням QUALCOMM PMD9645 для телефону Apple iPhone 7
| Маркировка | QUALCOMM PMD9645 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
304 грн.
В корзину
CNC BOARD | Плата для телефону Apple iPhone 11 під SWAP, нижня половинка (без NAND)
473 грн.
В корзину