Шлейф конектора зарядки для iPhone 13, з мікрофоном, оригінал
Touch Screen | Сенсор для телефону iPhone 12, iPhone 12 Pro, без мікросхеми, оригінал
Стекло дисплея под переклейку для телефона iPhone 15 Pro Max, с OCA пленкой
111 грн.
В корзину
Front Camera with IR Camera | Шлейф модуля Face ID для телефону Apple iPhone 13 Pro, з фронтальною камерою, Dot projector та IR камерою, оригінал, з розбирання
900 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор A2863 для iPhone iPhone 14, (Li-ion, 3.87В, 3279mAh), original IC, оригінал Китай
| Маркировка | A2863 |
| Місткість | 3279mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
1 055 грн.
В корзину
Форма для поклейки рамки iPhone 15
1 157 грн.
В корзину
Amplifier | Мікросхема підсилювач потужності IC 8100 AFEM-8100 Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro Max
| Маркировка | AFEM-8100 |
Характеристики
165 грн.
В корзину
Корпус телефону Apple iPhone 8 Plus High Copy
488 грн.
від 488 грн.
выберете предложение—уценка, с царапиной
- уценка, с царапиной
- EU
Цвет—Black
Подписаться
Empty LCD Flex whith IC Шлейф дисплея для Apple iPhone 15, з мікросхемою
Захисне скло Doberman для телефону Apple iPhone 16 Pro, 2.5D, 0.26мм (клей по всій площині)
529 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор Cameron Sino CS-IPH110XL для телефону iPhone 11, (Li-Polymer, 3.83В, 3500mAh), оригінал, 4894128187431
| Маркировка | A2466 |
| Місткість | 4400mAh |
| Напруга мін. | 3.83В |
| Партномер | 4894128187462 |
Характеристики
1 006 грн.
В корзину
Speaker Anti-Dust Mesh 2pcs in one set | Пилозахисна сітка дзвінка для телефону Apple iPhone 8, iPhone SE 2020, комплект 2шт
14 грн.
В корзину
Back Camera Lens 2pcs | Скло камери для телефону iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15+, iPhone 15+ Plus, комплект 2шт, Sapphire
104 грн.
В корзину
Форма для поклейки рамки iPhone 15 Pro
1 291 грн.
В корзину
Green LCD Flex | Шлейф дисплея для Apple iPhone 11 Pro
720 грн.
В корзину
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея для iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, оригінал, 36 pin
| Кількість pin | 36 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
54 грн.
В корзину
Камера для телефону iPhone 8, iPhone SE 2020 основна, оригінал, з розбирання
890 грн.
Подписаться
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея на платі для iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16+, iPhone 16+ Plus
53 грн.
В корзину
Шлейф JC Face ID для телефону iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max для відновлення Face ID, для JC Pro1000s або JC V1s
1 082 грн.
В корзину
Лінза камери Front camera blue lens для iPhone X, iPhone XR, iPhone XS Max
85 грн.
В корзину