Притискна планка для телефону Apple iPhone 6s Plus
80 грн.
від 80 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Шлейф JC Face ID Tag-On Repair FPC для iPhone 11 (ver. 1.2) для відновлення Face ID
526 грн.
В корзину
Шлейф датчика освітлення для iPhone 15 Pro, з притискною планкою
360 грн.
В корзину
Flash Light Sensor Flex Cable Шлейф спалаху для iPhone iPhone 14 Plus, оригінал
407 грн.
В корзину
Ear Speaker | Динамік розмовний для телефону iPhone 13 Pro, оригінал (знято з телефону)
623 грн.
В корзину
Мікросхема керування Wi-Fi 339S00399 для iPhone iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X
| Маркировка | 339S00399 |
Характеристики
Стекло дисплея под переклейку для телефона iPhone 15, с OCA пленкой
92 грн.
В корзину
Power Volume Mute Buttons Keys Side Buttons | Толкатель для телефону Apple iPhone 14, iPhone 14 Plus кнопки вмикання та регулювання гучності, 4шт.
Адаптер QianLi iSocket iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max
6 230 грн.
Подписаться
Акумулятори Cameron Sino CS-IPH173SL, A2312 для iPhone SE 2020, iPhone SE 2020 A2312, iPhone SE 2Gen (Li-Polymer, 1850mAh, 3.82В), 4894128164197
| Маркировка | A2312 |
| Длина | 38.60 mm |
| Ширина | 94.00 mm |
| Місткість | 1850mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Партномер | 4894128164197 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
461 грн.
В корзину
Форма для поклейки рамки iPhone 13 Pro Max
996 грн.
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф для телефону Apple iPhone 13 Pro Max кнопки ввімкнення та регулювання гучності, оригінал
455 грн.
В корзину
Шлейф JCID Non-removal Face ID repair FPC Flex iPhone 11 (ver. 1.1)
490 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки HOME для телефону Apple iPhone 5, із пластиком
Charging IC | Мікросхема управління зарядкою та USB 1614A1 для телефону Apple iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max управління зарядкою, оригінал, KRAKEN U9300
| Маркировка | 1614A1 |
| Партномер | KRAKEN U9300 |
Характеристики
156 грн.
В корзину
LCD Test Flex Cable Шлейф iPhone XS Max для тестера DLZXWIN S200, S300 та S800
174 грн.
В корзину
Лінза камери Ultra wide-angle blue light (0.5) для телефону iPhone 12 Pro Max
94 грн.
Подписаться
Лінза камери Blue lens (1x) для iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max
199 грн.
В корзину
Ободок камери для телефону Apple iPhone XS Max
Форма для поклеювання рамки iPhone 13, iPhone 13 Pro
1 202 грн.
В корзину