Стикер дисплея для Apple iPhone 12 Pro Max вологозахисний
Проклеювання | Стикер дисплея для телефону iPhone 12/12 Pro вологозахисний, оригінал
36 грн.
Подписаться
Форма для поклейки рамки iPhone 14 Pro
1 656 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону iPhone 13 Pro, з рамкою, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | OLED Super Retina XDR |
Характеристики
5 513 грн.
Подписаться
Захисне скло Doberman для iPhone Apple 13 Pro, iPhone 13, 2.5D, 0.26мм (клей по всій площині)
311 грн.
В корзину
Шлейф кнопок гучності для телефону Apple iPhone 6s Plus
LCD | Дисплей для телефону iPhone 15 Pro Max
| Тип матриці | LTPO Super Retina XDR OLED |
Характеристики
9 643 грн.
від 9 643 грн.
выберете предложение—Rev. Samsung
- Rev. Samsung
- Rev. LG
Подписаться
OCA плівка T-OCA для iPhone X, iPhone Xs, iPhone 11 Pro, гібридна UF, (66,5x135 мм), 125um
| Товщина | 125 um |
| Маркировка | T-OCA |
Характеристики
31 грн.
В корзину
Камера для телефону iPhone 13 mini основна, зі шлейфом, оригінал, з розбирання
1 380 грн.
В корзину
Шлейф конектора зарядки для телефону Apple iPhone 6s Plus, з конектором навушників, з мікрофоном
Glass Lens + Polarizing film | Скло дисплея для телефону Apple iPhone 13 Pro Max, з поляризаційною плівкою
99 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор для телефону iPhone 12 Pro Max (Li-ion, 3.83В, 3687mAh), без помилки, не потрібно паяти
| Місткість | 3687mAh |
| Напруга мін. | 3.83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
692 грн.
Подписаться
Front Camera with IR Camera | Шлейф фронтальної камери для телефону iPhone 13 mini, з Dot Projector, оригінал, з розбирання
457 грн.
В корзину
Захисне скло Doberman для телефону Apple iPhone 13 Pro Max, 2.5D, 0.26мм (клей по всій площині)
347 грн.
В корзину
Стикер акумулятора Apple iPhone XS Max
Мікросхема контролер живлення SN2501A1 для Apple iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X (U3300)
| Маркировка | SN2501A1 |
Характеристики
131 грн.
В корзину
LCD Waterproof adhesive Service Pack | Стикер дисплея вологозахисний для iPhone 14 Pro Max, Service оригінал
101 грн.
В корзину
Front Camera with IR Camera | Шлейф для телефону Apple iPhone 13 Pro Max модуль Face ID, з фронтальною камерою, Dot projector та IR камерою, оригінал
170 грн.
В корзину
Підсвічування дисплея для iPhone iPhone 7
157 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор для iPhone 12 mini (Li-ion, 3,83В, 2227mAh), оригінал, original IC, з розбирання, (98%, 0-58 циклів зарядки)
| Місткість | 2227mAh |
| Напруга мін. | 3,83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
801 грн.
Подписаться