Battery Adhesive Sticker | Стикер акумулятора для iPhone iPhone 15 Pro
36 грн.
В корзину
Біток для телефону Apple iPhone 12 Pro Max під переклеювання, з не робочим сенсором
4 450 грн.
Подписаться
Захисна сітка динаміка для телефону Apple iPhone 11
10 грн.
В корзину
Touch Screen | Сенсор для телефону Apple iPhone 11 Pro Max (XF оригінал), без мікросхеми
365 грн.
В корзину
Бездротовий зарядний пристрій Apple, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, 11Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone SE (2 го покоління) MagSafe Charger, USB Type-C, 2.0 А
| Сила тока | 2.0А |
| Напряжение | 5В, 9В |
| Тип разъема 1 | USB Type-C |
Характеристики
751 грн.
Подписаться
WiFi Antenna Flex Cable | Шлейф антени Wi-Fi для iPhone 11, оригінал
477 грн.
В корзину
Front Camera with IR Camera | Шлейф для телефону Apple iPhone 12 Pro Max модуль Face ID, з фронтальною камерою, Dot projector та IR камерою, оригінал, з розбирання
623 грн.
В корзину
Мікросхема керування живленням 338S1131-B2 для телефону Apple iPhone 5
| Маркировка | 338S1131-B2 |
Характеристики
131 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Apple iPhone 14 Pro,оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Super Retina XDR OLED |
Характеристики
8 411 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор для iPhone XR (Li-ion, 3.79В, 2942mAh), оригінал, з розбирання (100%, 173 циклів зарядки), 616-00524
| Місткість | 2942mAh |
| Напруга мін. | 3.79В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 616-00524 |
Характеристики
623 грн.
Подписаться
Loud Speaker | Динамік для телефону Apple iPhone 14 поліфонічний, оригінал
283 грн.
В корзину
Receiver FPC | Шлейф для телефону JCID iPhone 13 Pro для відновлення Face ID та True Tone
1 096 грн.
В корзину
Форма для поклейки рамки iPhone 13 Mini
935 грн.
Подписаться
Материнська плата для телефону Apple iPhone 5s, з Touch ID
LCD Waterproof adhesive Service Pack | Стикер дисплея вологозахисний для iPhone 13 Pro, Service оригінал
90 грн.
В корзину
Glass Lens + Polarizing film + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону Apple iPhone 14, iPhone 14, з поляризаційною плівкою + OCA
257 грн.
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для телефону iPhone 12 mini, оригінал, з розбирання
1 246 грн.
В корзину
Стикер акумулятора Apple iPhone 6, 6s, 7
27 грн.
В корзину
USB дата-кабель ColorWay Lightning, 1м, 2.1А (у нейлоновому обплетенні)
| Сила тока | 2.1А |
| Тип разъема 1 | Lightning |
| Тип разъема 2 | USB тип-A |
| Длина | 1 м |
Характеристики
182 грн.
В корзину
Зарядний пристрій Apple USB Power Adapter MD813, 1А, USB, 1А
| Сила тока | 1А |
| Напряжение | 5 В |
| Тип разъема 1 | USB |
Характеристики
298 грн.
В корзину