Притискна планка для телефону Apple iPhone 6 дисплея, зі шлейфом
Battery | Акумулятор для телефону Apple iPhone 5S (Li-Polymer, 3.8В, 1560mAh), оригінал PRC, 616-0720/616-0718
| Місткість | 1560mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 616-0720/616-0718 |
Характеристики
409 грн.
Подписаться
CNC BOARD | Плата для телефону Apple iPhone 11 під SWAP, нижня половинка (без NAND)
473 грн.
В корзину
Акумулятор для iPhone 8 Plus Sunshine (Li-Polymer, 3.82В, 2691mAh)
| Місткість | 2691mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
634 грн.
Подписаться
Корпус для телефону Apple iPhone 5c, в зборі, оригінал (з розбирання)
від 117 грн.
Захисне скло All Spares для iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, 5D, 0.26мм (клей по всій площині) біле
111 грн.
Подписаться
Шлейф для iPhone iPhone 11, 821-02380-A
| Партномер | 821-02380-A |
Характеристики
Лоток | Тримач SIM картки для телефону iPhone XR, оригінал, з розбирання
Акумулятор для телефону iPhone XS (Li-ion, 3,81В, 2658mAh), оригінал PRC, Original IC
| Місткість | 2658mAh |
| Напруга мін. | 3,81В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
521 грн.
Подписаться
Підсвічування дисплея для телефону Apple iPhone 6S Plus
161 грн.
В корзину
OCA плівка T-OCA для телефону Apple iPhone XR, iPhone 11, гібридна UF
| Товщина | 125 um |
| Маркировка | T-OCA |
Характеристики
29 грн.
В корзину
Back Camera | Камера для телефону iPhone XR основна, оригінал, з розбирання
1 092 грн.
Подписаться
Taptic Engine | Вібромотор для телефону iPhone XS, оригінал, з розбирання
| Партномер | 610-00237 |
Характеристики
289 грн.
В корзину
Шлейф антени GSM для телефону iPhone XS, оригінал, з розбирання
279 грн.
Подписаться
Поляризаційна плівка для телефону Apple, iPhone 6, 6s, 7, 8, оригінал
85 грн.
В корзину
Front Camera with IR Camera | Шлейф для телефону iPhone 12 mini фронтальної камери, з Dot Projector, оригінал, з розбирання
160 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Apple iPhone XR, бездротової зарядки, 821-01745-A
| Партномер | 821-01745-A |
Характеристики
1 060 грн.
Подписаться
Шлейф датчика наближення для iPhone X, оригінал
318 грн.
В корзину
OCA плівка SJ для iPhone 8 Plus, iPhone 8+, iPhone 7 Plus, iPhone 7+, iPhone 6 Plus, iPhone 6+, iPhone 6S Plus, iPhone 6S+
22 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Apple iPhone X