Back Camera | Камера для телефону Samsung Galaxy S8 Plus G955
Акумулятор EB-BG998ABY для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21 Ultra 5G G998, Galaxy S21 Ultra 5G G998B, Galaxy S21 Ultra 5G SM-G998B, Galaxy S21 Ultra (Li-ion, 3) 2 -24592A
| Маркировка | EB-BG998ABY |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.88В |
| Напруга макс. | 4.45В |
| Партномер | GH82-24592A |
Характеристики
1 222 грн.
Подписаться
Spin Axis Flex Cable 2pcs Шлейф корпусного механізму для телефону Samsung Galaxy Fold4 F936, Galaxy Fold4 F936B, Galaxy Fold4 F936B, Galaxy Fold4 F936B, Galaxy Fold4 Z9
791 грн.
Подписаться
Акумулятор EB-BA750ABU для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, Galaxy M10 2019 M105, Galaxy A10 A105 (Li-ion, 3.85В, 3300mAh), Service оригінал
| Маркировка | EB-BA750ABU |
| Місткість | 3300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
555 грн.
Подписаться
OCA плівка T-OCA для телефону Samsung Galaxy S24 Ultra, Galaxy S24 Ultra S928, Galaxy S24 Ultra S928B, Galaxy S24 Ultra S928W, Galaxy S24 Ultra SM-S928
| Товщина | 100 um |
| Маркировка | T-OCA |
Характеристики
36 грн.
В корзину
LCD Flex Cable (bonding flex) Шлейф для ремонту дисплея телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra G988B, Galaxy S20 Ultra 5G, Galaxy S20 Ultra 5G G988, Galaxy S20 Ultra 5G G988B, оригінал
130 грн.
В корзину
Задня кришка телефону Samsung Galaxy A9 2018 A920
Камера для телефона Samsung Galaxy A21s 2020, A217F
436 грн.
від 436 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата конектора зарядки Samsung Galaxy S22 Ultra 5G G908, Galaxy S22 Ultra, Galaxy S22 Ultra 5G, Galaxy S22 Ultra S908, Galaxy S22 Ultra 5G S908,
350 грн.
В корзину
BGA трафарет Amaoe S901U-012 міжплатний, 0.12 мм для телефону Samsung Galaxy S22 S901, Galaxy S22 5G, Galaxy S22 5G S901
| Товщина | 0.12 мм |
Характеристики
167 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BG980ABY для телефону Samsung Galaxy S20 5G G981, Galaxy S20 G980, Galaxy S20 5G UW, Galaxy S20 5G G981F, Galaxy S20 G980F (Li-ion, 3.86В) 22A
| Маркировка | EB-BG980ABY |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
| Партномер | GH82-22122A |
Характеристики
947 грн.
Подписаться
Glass Lens + Polarizing film + OCA | Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985, Galaxy Note 20 Ultra N985F, Galaxy Note 20 Ultra N985F/DS, з поляризаційною плівкою
305 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S21 G990, Galaxy S21 G990B, без рамки, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
4 495 грн.
Подписаться
LCD Flex Cable Шлейф дисплея для телефону Samsung Galaxy S23 Ultra S918, Galaxy S23 Ultra S918B
105 грн.
В корзину
LCD With Frame | Дисплей для телефону Samsung Galaxy Flip4, Galaxy Flip4 F721, Galaxy Flip4 F721B, Galaxy Flip4 F721U, Galaxy Flip4 SM-F721, з рамкою, оригінал
| Тип матриці | Foldable Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
Touch Screen Frame Connecting Strip | З'єднувальна смужка рамки сенсорного екрана для телефону Samsung Galaxy Flip5 F731, Galaxy Flip5 F731B, Galaxy Flip5 F731U, Galaxy Flip5 F731U, 2шт.
89 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy A54 5G A546, Galaxy A54 5G, Galaxy A54 A546, Galaxy A54 5G A546E, Galaxy A54 5G A546B, Service оригінал
315 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, Galaxy Note 9 N960F, Galaxy Note 9, без рамки, оригінал (переклеєне скло), AMOLED
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
5 118 грн.
В корзину
LCD Flex Cable (bonding flex) Шлейф для ремонту дисплея для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra, Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21 Ultra 5G G998, Galaxy S21 Ultra 5G G998B, Galaxy S21 Ultra 5G SM-G998B, Galaxy S21 Ultra G9
125 грн.
В корзину
LCD Test Flex Cable Шлейф Samsung Galaxy S23 FE S711 для тестера DL 400 Pro
163 грн.
В корзину