Spin Axis Flex Cable | Шлейф корпусного механізму для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020, Galaxy Flip 2020, оригінал
490 грн.
В корзину
Плівка дисплея для Samsung Galaxy Z Flip4 F721, з OCA плівкою
345 грн.
В корзину
Сенсор для телефону Samsung Galaxy A01 2020 A015, Galaxy A01 Core A013, (5,7")
Скло екрану під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A30 2019 A305, Galaxy A50 2019 A505, Galaxy M30 2019 M305, Galaxy M30 2019 M307, y F41 2020 F415, Galaxy M21S M217, (6 ,4")
91 грн.
від 91 грн.
выберете предложение—с OCA пленкой
- с OCA пленкой
- без OCA пленки
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A73 5G A736B, Galaxy A73 5G A736, AMOLED, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | Super AMOLED Plus |
Характеристики
2 667 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 G980, Galaxy S20 G980F, Galaxy S20 5G G981, Galaxy S20 5G G981F, Galaxy S20 5G G981B, без OCA плівки
593 грн.
від 593 грн.
выберете предложение—1:1 оригинал
- 1:1 оригинал
- repainted A+
Подписаться
LCD Polarizer Film | Поляризаційна плівка для телефону Samsung Galaxy A12 A125, A127F/DSN, Galaxy A02s A025, A022F, A025F/DS
21 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy A01 A015, Galaxy A03 A035, Xiaomi Redmi 9C, Redmi 9A
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | оборотный |
Характеристики
Charging OVP IC 56pin. | Мікросхема MIW04X02 управління живленням бездротової зарядки для телефону Samsung Galaxy S23, Galaxy S23 S911, Galaxy S23 5G F711, Galaxy Z Flip3 5G F711B
| Маркировка | MIW04X02 |
Характеристики
158 грн.
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, Galaxy S22 Ultra 5G S908, Galaxy S22 Ultra 5G S908B, в рамці, оригінал
178 грн.
В корзину
BGA трафарет Amaoe SAM: 17 Exynos2200/E9925, SM8450, CPU, 0.12 мм для телефону Samsung Galaxy S22 5G, Galaxy S22 5G
| Товщина | 0.12 мм |
Характеристики
180 грн.
Подписаться
Display Hinge | Шарнір дисплея, осі обертання для телефону Samsung Galaxy Z Flip6
316 грн.
В корзину
Touch Screen Frame | Рамка дисплея для телефону Samsung Galaxy Z Fold5 F946B, Galaxy Z Fold5 F946B, Galaxy Z Fold5 F946U, Galaxy Z Fold5 F946N, Galaxy Z Fold5 F946N, Galaxy Z Fold5 F946N
267 грн.
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 5G, Galaxy S20 5G UW, Galaxy S20 G980, Galaxy S20 5G G981, Galaxy S20 5G G98 UW G981V, у рамці
134 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A23 A235, Galaxy A23 A235F, Galaxy A23 A235M, Galaxy A23 A235N, без рамки, оригінал
| Тип матриці | PLS |
Характеристики
730 грн.
В корзину
Шлейф Samsung Galaxy S22 Ultra 5G G908 для тестера DLZXWIN для S200, S300 та S800
190 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S23 FE, Galaxy S23 FE S711, Galaxy S23 FE S711B, Galaxy S23 FE SM-S711, без рамки, оригінал (переклеєний), Dynamic AMOLED 2X
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
3 172 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор EB-BG988ABY Cameron Sino CS-SMG988SL для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra 5G, Galaxy S20 Ultra 5G G988, Galax 88U (Li -Polymer, 3.85В, 4900mAh), оригінал, 4894128155805
| Маркировка | EB-BG988ABY |
| Місткість | 4900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | 4894128155805 |
Характеристики
431 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy A12 A125, Galaxy A12 A125F, з коннектором навушників і мікрофоном, копія
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
178 грн.
В корзину
Battery Door + Back Camera Lens | Задня кришка телефону Samsung Galaxy Note 10 N970, зі склом камери, оригінал PRC