LCD/Touch Flex Cable (bonding flex) Шлейф дисплея та сенсора для телефону Samsung Galaxy S20 FE, Galaxy S20 FE 5G, Galaxy S20 FE 5G G781U, Galaxy S20 FE S20 FE G780F
73 грн.
В корзину
Signal Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy Fold2 F926, Galaxy Fold3 F926B, Galaxy Fold3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926B, Galaxy Fold 3 F926, Galaxy Z Fold3 5G, оригінал
80 грн.
В корзину
Wide Back Camera | Камера для телефону Samsung Galaxy Fold 3 5G F926, Galaxy Fold 3 F926, Galaxy Fold 3 F926B/DS, Galaxy Fold3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926B основна 12MP (Широко
223 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A51, A515F, A515F/DS
98 грн.
від 98 грн.
выберете предложение—без ободка
- без ободка
- с рамкой
Цвет—Black
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020 F700, Galaxy Flip 5G, в рамці, оригінал (знятий з телефону)
223 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy Note 10 Lite N770, без рамки, оригінал (переклеєний), AMOLED
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
5 241 грн.
Подписаться
Charging Port Board | Нижня плата для телефону Samsung Galaxy Z Fold 3 5G F926, Galaxy Z Fold 3 F926, Galaxy Z Fold 3 F926B, Galaxy Z Fold3 5G F926, Galaxy Z Fold 3
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
890 грн.
В корзину
Шлейф Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998 для тестера DLZXWIN для S200, S300 та S800
163 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BA515ABY для телефону Samsung Galaxy A51 A515 (Li-ion, 3.85В, 4000mAh), оригінал, GH82-21668A
| Маркировка | EB-BA515ABY |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH82-21668A |
Характеристики
947 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21 Ultra 5G G998, Galaxy S21 Ultra 5G G998B/DS
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy A51, A515F
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A80 A805, Galaxy A80 A805F, з рамкою, Service оригінал, золотий, #GH82-20368C
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
4 451 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор EB-BG980ABY, Cameron Sino CS-SMG980SL на телефон Samsung Galaxy S20 G980, Galaxy S20 G980F, Galaxy S20 (Li-Polymer, 3.85В, 3650mAh), оригінал, 48991
| Маркировка | EB-BG980ABY |
| Ширина | 77.40 mm |
| Місткість | 3650mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | 4894128151999 |
Характеристики
455 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A33 5G, Galaxy A33 5G A336, Galaxy A33 5G A336B, Galaxy A33 5G SM-A336, Galaxy A55 A55 A55 5G A556V, Galaxy A55 5G A556E, Galaxy A55 5G A556B, Galaxy A55 5G SM-A556, з OCA плівкою
74 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy M32 5G M326, Galaxy M32 5G, з OCA плівкою
91 грн.
В корзину
Камера Ultra Wide на телефон Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985F
12MP+12MP Main+Telephoto Back Camera | Камера для телефону Samsung Galaxy Fold 3 5G F926, Galaxy Fold 3 F926, Galaxy Fold 3 F926B/DS, Galaxy Fold3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926B основна
312 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A34 5G 2023 A346 , Galaxy A34 5G 2023 A346E, Galaxy A34 5G 346 оригінал
75 грн.
В корзину
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy A22 A225, Galaxy A32 A325, оригінал
257 грн.
В корзину
Конектор зарядки для телефону Samsung Galaxy A10 2019 A105, Galaxy Tab A 8.0 Wi-Fi T350, Galaxy A6 2018 J600 0, Galaxy J3 2016 J320, Galaxy J3 2017 J330, Galaxy J4 2018 J400F, Galaxy J5 2015 J500, Galaxy J5 2017 J530, Galaxy J7 2017 J730, Galaxy J5 Prime G27 4 Plus J415, Galaxy A7 2018 A750, Galaxy A02 A022, 3722-003954
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 7 pin |
| Партномер | 3722-003954 |
Характеристики