Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy A32 5G A326
223 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A40 2019 A405F, без рамки, (5.9"), оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
3 122 грн.
Подписаться
Скло дисплея телефону Samsung Galaxy S21 5G G991, Galaxy S21 5G G991B, Galaxy S21 G991, Galaxy S21 5G, без OCA плівки
86 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A03 A032, A032F, A032F/DS, без рамки, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | GH96-21711A |
Характеристики
599 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BA405ABE для телефону Samsung Galaxy A40 2019 A405F, 3100mAh
| Маркировка | EB-BA405ABE |
| Місткість | 3100mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
Характеристики
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy M31s M317F, (6,5")
LCD Back Adhesive | Стикер заднього дисплея для телефону Samsung Galaxy S20 G980, Galaxy S20 5G G981, G981F, G981F/DS
29 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy A13 A135, без OCA плівки, (6.5")
116 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A51 A515, без рамки, (6.5"), оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
3 205 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A03 A032, Galaxy A03 A035F, Galaxy A02s A025, Galaxy A03s A037, без OCA плівки, 161мм, міжнародна версія
| Длина | 161 мм |
Характеристики
77 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S22 5G S901, Galaxy S22 S901, Galaxy S22 5G S901B, без OCA плівки
86 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A41 A415 під переклеювання, без OCA плівки
116 грн.
від 116 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A51 A515F, оригінал, GH59-15202A
| Партномер | GH59-15202A |
Характеристики
376 грн.
В корзину
Форма YMJ Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985F, Galaxy Note 20 Ultra N985F/DS, Galaxy Note 20 Ultra N985 для центрування скла щодо дисплея
5 241 грн.
Подписаться
Акумулятор EB-BN950ABE для телефону Samsung Galaxy Note 8 N950, Galaxy Note 8 N950F (Li-ion, 3.85В, 3300mAh), Service оригінал, GH82-15090A
| Маркировка | BG950ABA |
| Місткість | 3300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH82-15090A |
Характеристики
1 140 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний Samsung Galaxy S10+ G975, з антеною
378 грн.
від 378 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra G988B, Galaxy S20 Ultra 5G G988, Galaxy S20 Ultra 5G G988B, з рамкою, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
По запросу
Біток для телефону Samsung Galaxy A71 A715, Galaxy A71 A715F під переклеювання
1 162 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A22 5G A226, Galaxy A22 5G A226F, Galaxy A22 5G A226B, Galaxy A22 A226, Galaxy A22 A226F, Galaxy A22 A226B, з рамкою
1 147 грн.
Подписаться
Нижня плата для телефону Samsung Galaxy A40 A405, Galaxy A40 A405F конектора зарядки, з коннектором навушників та мікрофоном, оригінал, відновлена
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
223 грн.
Подписаться