Акумулятор EB-BG950ABE для Samsung Galaxy S8 G950, Galaxy S8 G950F (Li-ion, 3.85В, 3000mAh), без логотипу
| Маркировка | EB-BG950ABE |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
247 грн.
Подписаться
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy S21 G991
178 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік для телефону Samsung Galaxy S21 5G G998, Galaxy S21 5G, з антеною
577 грн.
від 577 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Акумулятор EB-BA750ABU для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, Galaxy A10 2019 A105, Galaxy M10 2019 M105
| Маркировка | EB-BA750ABU |
| Місткість | 3300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
404 грн.
В корзину
Laser AF sensor flex cable | Шлейф датчика автофокусування телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998, Galaxy S21 Ultra 5G G998B
972 грн.
В корзину
Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998 вологозахисний, верх + низ
45 грн.
В корзину
Мікросхема керування живленням M005X02 для телефону Samsung Galaxy S7 Edge G935F Galaxy Note 8 N950F
| Маркировка | M005X02 |
| Партномер | 1201-004027 |
Характеристики
97 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy Note 9, N960, N960F, N960U
Anti-dust parts | Пильовик для телефону Samsung Galaxy Z Fold3 F926 розкладного механізму
По запросу
OCA плівка для Samsung Galaxy S21 5G G991, Galaxy S20 G980
| Маркировка | T-OCA |
Характеристики
69 грн.
Подписаться
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy S9 G960F, G960
Touch ID | Сканер відбитка пальців для Samsung Galaxy A51 A515, Galaxy A51 A515F
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A31 A315, Galaxy A31 2020 A315, Galaxy A22 A225, Galaxy A22 4G A225, Galaxy M22 M225, Galaxy M22 M225F, без OCA плівки,
129 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A52s 5G A528, без OCA плівки, (6.5")
89 грн.
В корзину
Захисна сітка динаміка для телефону Samsung Galaxy S8 G950, оригінал, з розбирання
57 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S10e G970, без рамки, оригінал (переклеєне скло) з дефектом
1 335 грн.
Подписаться
Шлейф Laser AF sensor для телефону Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985F
801 грн.
В корзину
Форма YMJ mold Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998
5 340 грн.
В корзину
LCD Test Flex Cable Шлейф Samsung Galaxy S24+, Galaxy S24+, Galaxy S24+ Plus, Galaxy S24+ Plus, Galaxy S24+ S926, 24+ Plus S926, Galaxy S24+ Plus S926U, Galaxy S24+ Plus SM-S926 для тестера DL 400 Pro
241 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор EB-BN965ABU для телефону Samsung Galaxy Note 9 N960 (Li-ion, 3.85В, 4000mAh), оригінал PRC
| Маркировка | EB-BN965ABU |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
454 грн.
Подписаться