Battery | Акумулятор EB-BN965ABU для телефону Samsung Galaxy Note 9 N960 (Li-ion, 3.85В, 4000mAh), оригінал PRC
| Маркировка | EB-BN965ABU |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
454 грн.
Подписаться
Стикер для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra, G988 дисплея, вологозахисний, верх + низ
40 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A72 A725F, Galaxy A72 A725, Galaxy A72 5G A726F, Galaxy A72 5G A726, Galaxy A72 5G 2021
134 грн.
В корзину
Сканер відбитка пальців для телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, N960F, N960F/DS, зі шлейфом, оригінал
Вібромотор для телефону Samsung Galaxy Note 10+ N975, Galaxy S20 5G, Galaxy S20 5G G981, Galaxy S20+ 5G G986, Galaxy xy S22 5G, оригінал
138 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний Samsung Galaxy A51 A515F
156 грн.
від 156 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону Samsung Galaxy A50 2019 A505, оригінал
5 грн.
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy Note 8, N950, N950F/DS
Біток для телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, N960F, N960F/DS під переклеювання
По запросу
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy A9 2018 A920, Galaxy Tab A 8.0" T385, Galaxy C5 Pro C5010, Galaxy C7 C7000, USB Type-C
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 12 pin |
| Количество рядов | 2 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
54 грн.
В корзину
Форма YMJ mold Samsung Galaxy Note 8 N950F
3 403 грн.
В корзину
Камера для телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, N960F, N960F/DS основна
Мікросхема керування живленням 98506 BEWV для телефону Samsung Galaxy Note 8 N950F, Galaxy S8+ Plus G955F
| Маркировка | 98506 BEWV |
| Партномер | 1003-002911 |
Характеристики
339 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BA750ABU для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, Galaxy A10 2019 A105, Galaxy M10 2019 M105, оригінал
| Маркировка | EB-BA750ABU |
| Місткість | 3300mAh |
Характеристики
244 грн.
від 244 грн.
выберете предложение—с разборки (с износом до 10%)
- с разборки (с износом до 10%)
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 G980, Galaxy S20 5G G981, без рамки, оригінал (переклеєне скло) з дефектом
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
По запросу
Набір гвинтів для телефону Samsung Galaxy A21s 2020, A217F
49 грн.
В корзину
Стикер задньої кришки вологозахисний для телефону Samsung Galaxy S10+ G975, Galaxy S10 G975, Galaxy S10 G975, Galaxy S10 G975F, верх + низ
43 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive (Copper) | Стикер для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra 5G задній, мідний
29 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A21s 2020, A217F
Сканер відбитка пальців для Samsung Galaxy S9 G960F, Galaxy S9+ Plus G965F, зі шлейфом
від 502 грн.