Мікросхема S2MU106X01 для Samsung Galaxy S10e G970F, Galaxy A30 2019 A305F, Galaxy S10 G973F, Galaxy S10+ G975F, Galaxy Note 10+ N975F управління зарядкою
| Маркировка | S2MU106X01 |
Характеристики
594 грн.
Подписаться
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy A51 A515F (без отвору для камери)
103 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy A71 2019 A715, Galaxy M51 M515, (6,7")
90 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive | Стикер дисплея для телефону Samsung Galaxy S21 G991, Galaxy S21 5G G991, Galaxy S21 5G G991B, Galaxy S21 5G G991U, Galaxy S21 G991B, верх + низ
43 грн.
В корзину
OCA плівка T-OCA для телефону Samsung Galaxy Note 20 N985, Galaxy Note 20 N985,
| Товщина | 125 um |
| Маркировка | T-OCA |
Характеристики
36 грн.
В корзину
Захисне скло Curved Glass для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998, клей із УФ лампою
577 грн.
Подписаться
Форма YMJ mold Samsung Galaxy Note 20 N980
5 607 грн.
В корзину
OCA плівка T-OCA для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998, гібридна UF
| Товщина | 125 um |
| Маркировка | T-OCA |
Характеристики
40 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy Note 10 Lite N770
68 грн.
В корзину
Захисне скло Curved Glass для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, 3D, клей із УФ лампою
577 грн.
Подписаться
Акумулятори Cameron Sino CS-SMA315SL, EB-BA315ABY для Samsung, Galaxy A31, SM-A310F, SM-A310F/DS, SM-A310M/DS, SM-A310N0, SM-A315, SM-A315F/DS (Li 4900mAh, 3.85В), 4894128157595
| Маркировка | EB-BA315ABY |
| Длина | 62.00 mm |
| Ширина | 79.90 mm |
| Місткість | 4900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128157595 |
Характеристики
435 грн.
В корзину
OCA плівка T-OCA для телефону Samsung Galaxy S21 5G G991, Galaxy S20 G980, гібридна UF
| Товщина | 125 um |
| Маркировка | T-OCA |
Характеристики
34 грн.
В корзину
Шлейф кнопок гучності для телефону Samsung Galaxy S8 G950, Galaxy S8+ Plus G955F
81 грн.
В корзину
Дисплей для Samsung Galaxy S20 Ultra G988, без рамки, оригінал (переклеєний, з дефектом-чорна пляма)
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra G988B, без рамки, оригінал (переклеєний, з дефектом-чорна пляма)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
6 898 грн.
Подписаться
Рамка кріплення дисплея для Samsung Galaxy A40 2019 A405F, (5,9")
378 грн.
від 378 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Мікросхема управління живленням S2MPU09X01-6030, S537 для телефону Samsung Galaxy M21 M215F, Galaxy A50 2019 A507, Galaxy A51 A515F, Galaxy
| Маркировка | S2MPU09X01-6030, S537 |
Характеристики
327 грн.
від 327 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy S9+ G965, Galaxy S9 Plus G965F, без рамки, оригінал Китай, AMOLED
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
По запросу
LCD Back Adhesive | Стикер дисплея вологозахисний для телефону Samsung Galaxy A71 A715, Galaxy A71 A715F, Galaxy A71 2019 A715
41 грн.
В корзину
Захисне скло Prime для телефону Samsung Galaxy A20s A207, A02 A022, A02s A025, A20s A207, A12 A125, M12 A127, A42 5G A426B, M02 M022, M02s M025
, клей по всій площині
, клей по всій площині
194 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A10 2019 A105, Galaxy A10 2019 A105F, без OCA плівки