LCD | Дисплей для телефону Samsung, Galaxy S21 FE G990, без рамки, оригінал (переклеєний), з дефектом
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
3 783 грн.
Подписаться
Motherboard | Материнська плата для телефону Samsung Galaxy Flip SM-F700F, Galaxy Flip 2020, Galaxy Flip 2020, оригінал (8/256Gb)
3 073 грн.
Подписаться
Proximity Light Sensor Flex Cable Шлейф датчика наближення для Samsung Galaxy S8 Plus, Galaxy S8 Plus G955, Galaxy S8 Plus G955F, Galaxy S8 G955FD, Galaxy S8 G950F, Galaxy S5+ Galaxy S8+ G955FD , оригінал
Top Battery Door | Задня верхня кришка нижня для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020 F700, Galaxy Flip 2020, оригінал (знятий з телефону)
Задня кришка телефону Samsung Galaxy S8+ Plus G955F, зі склом камери
Glass Lens + Polarizing film + OCA | Стекло дисплея для телефона Samsung Galaxy S20+ Plus, Galaxy S20+ G985, Galaxy S20+ 5G G986, Galaxy S20+ Plus 5G, Galaxy S20+ Plus 5G G986, Galaxy S20+ Plus G985, Galaxy S20 Plus, Galaxy S20 Plus 5G, Galaxy S20 Plus G985, Galaxy S20 Plus 5G G986, с поляризационной пленкой
320 грн.
В корзину
Front Housing | Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy S22 Ultra 5G S908B, European Version
Дисплей для телефону Samsung Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 N970F, без рамки, оригінал (переклеєне скло), з дефектом
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A72 A725 із сенсорним екраном
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
3 483 грн.
від 3 483 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- без рамки, оригинал
Цвет—Awesome black
Подписаться
Роз'єм | Конектор нижньої плати дисплея (SUB | LCD) для телефону Samsung Galaxy A40 2019 A405, Galaxy M51 M515F
| Кількість pin | 40 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—на шлейфе дисплея | LCD flex
- на шлейфе дисплея | LCD flex
- на шлейфе дисплея | LCD flex, с разборки
- на нижней плате | sub board
В корзину
SIM Card Tray | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020 F700, Galaxy Flip 2020, Galaxy Flip SM-F700, оригінал
Дисплей для телефону Samsung Galaxy S10 G973, Galaxy S10 G973F, без рамки, оригінал (переклеєне скло) з дефектом
| Тип матриці | Dynamic AMOLED |
Характеристики
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A54 5G A546, Galaxy A54 5G A546B, Galaxy A54 5G A546E, з рамкою, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
Задня кришка телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, N960F, N960F/DS, оригінал Китай
Battery | Акумулятор EB-BA905ABU для телефону Samsung Galaxy A80 A805, Galaxy A80 A805F (Li-ion, 3.85В, 3700mAh), Service оригінал
| Маркировка | EB-BM526ABY |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.88В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
977 грн.
Подписаться
Touch Screen Frame | Рамка дисплея для телефону Samsung Galaxy Flip5, Galaxy Flip5 F731, Galaxy Flip5 F731B, Galaxy Flip5 F731U, Galaxy Flip5 F731W, Galaxy Flip5 Z7
293 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор телефону Samsung Galaxy S8+ Plus G955F
Battery | Акумулятор EB-BF700ABY для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020 F700, Galaxy Flip 2020, Li-ion, 3.86В, 2370mAh,
| Маркировка | EB-BF700ABY |
| Місткість | 2370mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
Характеристики
326 грн.
В корзину
Кнопки для телефону Samsung Galaxy Note 10 N970, Galaxy Note 10 N970F, кнопки включення та регулювання гучності
125 грн.
від 125 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Silver
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy Fold2 F926, Galaxy Fold 3 5G F926, без рамки, оригінал (переклеєний), зовнішній/передній
4 361 грн.
Подписаться