Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy S22 5G, оригінал
86 грн.
В корзину
Back Camera Lens | Скло камери для телефону iPhone 14, iPhone 14 Plus, комплект 2шт, Sapphire
71 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Xiaomi Mi Mix 2S, з мікрофоном, копія
165 грн.
В корзину
Empty LCD Flex без IC | Шлейф дисплея для Apple iPhone 12 mini, без мікросхеми
90 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S9 + G965F/DS, Galaxy S9 + G965, Galaxy S9 + G965, Galaxy S9 + G965F, Galaxy S9 + G965F, Galaxy S9 + G965
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
5 763 грн.
Подписаться
Шлейф для планшета Lenovo Tab M8 LTE 2/32GB, TB-8505X
477 грн.
від 477 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
- High Copy
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A5 2017 A520F, із сенсорним екраном
1 613 грн.
від 1 613 грн.
выберете предложение—OLED копия (матрица меньше по размеру)
- OLED копия (матрица меньше по размеру)
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Скло дисплея телефону Samsung Galaxy Note 20 N980, (6.7")
125 грн.
від 125 грн.
выберете предложение—с OCA пленкой
- с OCA пленкой
Цвет—Black
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Samsung Galaxy A9 2018 A920 конектора зарядки, з мікрофоном, GH96-12217A
| Партномер | GH96-12217A |
Характеристики
Шлейф конектора зарядки для телефону Apple iPhone 5, з конектором навушників, з мікрофоном
Battery | Акумулятор JCID для телефону iPhone 13 (Li-ion, 3.87В, 3227mAh), без помилки "Невідома деталь", не потрібно паяти
| Місткість | 3227mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
557 грн.
Подписаться
Empty LCD Flex без IC | Шлейф дисплея для Apple iPhone 12 Pro Max, без мікросхеми
LCD | Дисплей для телефону iPhone 11 Pro, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | OLED Super Retina XDR |
Характеристики
2 120 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Motorola Moto E7 Power XT2097-6, Moto E7 XT2095, E7i Power (6.51"), з OCA плівкою
98 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор телефону TP-Link Neffos C7s TP7051A
Battery | Акумулятор Cameron Sino CS-MUR610SL, BN37 для Xiaomi Redmi 6A, Redmi 6A M1804C3DG, Redmi 6A M1804C3DC, Redmi 6A M1804C3DE, RedLi 6A 00mAh)
| Маркировка | BN37 |
| Длина | 74.10 mm |
| Ширина | 59.40 mm |
| Місткість | 2900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
495 грн.
В корзину
Сканер відбитка пальців для телефону Samsung Galaxy A31 2020 A315F/DS, зі шлейфом
577 грн.
від 577 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал Китай
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy J7 2016, J710, J710F, із сенсорним екраном
2 734 грн.
від 2 734 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- OLED копия (матрица меньше по размеру)
Подписаться
Glass Lens + OCA | Скло дисплея телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21 Ultra 5G G998, Galaxy S21 Ultra 5G G998B, Galaxy S21 Ultra 5G G998N, Galaxy S21 Ultra 5G G998U, Galaxy S21 Ultra 5 G998W, Galaxy S21 Ultra 5G SM-G998B, з OCA плівкою
271 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата конектора зарядки для телефону Samsung Galaxy A14 4G, Galaxy A14 A145, Galaxy A14 A145F, Galaxy A14 A145P, Service оригінал, #GH96-15779A
| Партномер | GH96-15779A |
Характеристики
656 грн.
В корзину