Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону Xiaomi Redmi Note 13 4G, Redmi Note 13 4G 23129RAA4G, Redmi Note 13 4G 23124RA7EO, з OCA плівкою
| Ширина | 73 мм |
Характеристики
80 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Samsung Galaxy Note 10, N970, Galaxy Note 10 Plus, N976, N975
Лінза камери Blue lens (1x) для iPhone 13, iPhone 13 mini
182 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор зарядки для телефону Meizu M2, M3 mini, M3s Y685H, M2 Note, M3, M5 Note, M5c M710H, One Touch 7040 POP C7, One Touch 7041D POP C7, One Touch Touch 6032X Idol Alpha Slate, 1 Touch 6030 Idol, M5s M612H, Y5 2018 DRA-L21
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | оборотный |
Характеристики
21 грн.
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Apple iPhone 13, iPhone 13
150 грн.
В корзину
Flash Light Sensor Flex Cable Шлейф спалаху для телефону iPhone 13 Pro
361 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор телефону Apple iPhone 13 Pro (Li-ion, 3.87В, 3095mAh), original IC
| Маркировка | A2656 |
| Місткість | 3095mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
1 085 грн.
В корзину
Антена для планшета Lenovo Tab 2 7" A7-30 LTE
67 грн.
від 67 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy J5 2016 J510, (5,2")
Back Camera | Камера основна для телефону Samsung Galaxy A8+, Galaxy A8+ A730, Galaxy A8+ 2018, Galaxy A8+ 2018, Galaxy A8+ 2018 Galaxy A8 A530F, Galaxy A8 2018 A530, Galaxy A8 2018 A530F, оригінал
124 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Motorola Edge 5G, XT2063-3, (6,7")
Empty LCD Flex без IC | Шлейф дисплея для iPhone iPhone 15+ Plus, iPhone 15+ Plus, iPhone 15+, без мікросхеми
Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, S908 вологозахисний
45 грн.
В корзину
Сенсор для планшета Blackview Tab 8, оригінал, HZYCTP-102519-102458
| Партномер | HZYCTP-102519-102458 |
Характеристики
Акумулятор A2181 для розумного годинника Apple Watch Series SE 44mm, оригінал, з розбирання
| Маркировка | A2181 |
| Місткість | 296mAh |
| Напруга мін. | 3.814В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
Роз'єм | Конектор для телефону Samsung Galaxy A21s 2020 A217F дисплея
| Кількість pin | 34 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—с дисплея на доп. плату | мама (с разборки)
- с дисплея на доп. плату | мама (с разборки)
Подписаться
Battery | Акумулятор A2058 для розумного годинника Apple Watch Series 4 40mm, Watch 4 40mm (Li-ion, 3.81В, 224.9mAh)
| Маркировка | A2058 |
| Місткість | 224.9mAh |
| Напруга мін. | 3.81В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 4
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
LCD Flex Cable Шлейф для планшета Lenovo Tab M9 TB-310, Tab M9 TB-310FU, Tab M9 TB-310XU, Tab M9 TB310, Tab M9 (2023), #T6100A_LCM_FPC_V0.20
| Партномер | T6100A_LCM_FPC_V0.20 |
Характеристики
166 грн.
В корзину
Front Housing | Рамка для телефону Samsung Galaxy A20s A207, Galaxy A20s A207F
225 грн.
В корзину