Скло дисплея для телефону Xiaomi Redmi 8, M1908C3IG, M1908C3KG, Redmi 8A, M1908C3KG, без OCA плівки, (6.22")
Скло екрану під переклеювання для телефону Apple iPhone 5, з рамкою, (4")
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy A8 Plus, Galaxy A8 Plus 2018, Galaxy A8 Plus 2018 A730F, Galaxy A8 Plus 2018, Galaxy A8+ 2018 A730F, Galaxy A8
41 грн.
В корзину
Motherboard Flex Cable | Шлейф для планшета Blackview Tab 13, оригінал, LCM_EX_FPC_V1.0
| Партномер | LCM_EX_FPC_V1.0 |
Характеристики
152 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A31 2020 A315, Galaxy A31 2020 A315F/DS, з рамкою, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | Super Amoled |
| Партномер | GH82-22905A |
Характеристики
3 204 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Nokia 2.2, TA-1188, з сенсорним екраном
1 157 грн.
від 1 157 грн.
выберете предложение—без рамки
- без рамки
- с рамкой, оригинал Китай
В корзину
Акумулятор V30145-K1310-X467 для телефону Gigaset GS180, оригінал
| Маркировка | V30145-K1310-X467 |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
527 грн.
Подписаться
Задня кришка телефону TP-Link Neffos X1 Lite, TP904, TP904A, з бічними кнопками, оригінал
LCD FPC Connector Port On Flex | Конектор дисплея на шлейфі для iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max
53 грн.
В корзину
Tag-on Battery Flex | Шлейф JCID Tag-on Battery Flex для усунення помилки заміни акумулятора iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max
353 грн.
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy S8+, Galaxy S8+ G955, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+
77 грн.
Подписаться
Вібромотор для телефону OnePlus Nord AC2001, Nord AC2003, OnePlus Nord, One+ Nord, оригінал
58 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Asus ROG Phone 5s ZS676KS, ROG Phone 5s, ROG Phone 5s Pro, з OCA плівкою
73 грн.
В корзину
Акумулятор TLi019D7 для телефону Alcatel 1, 5033D
| Маркировка | TLi019D7 |
| Місткість | 2000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
465 грн.
від 465 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться
Акумулятор EB-BA515ABY для телефону Samsung Galaxy A51 A515F
| Маркировка | EB-BA515ABY |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
995 грн.
від 995 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал с разборки (с износом до 10%)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Blackview A80 Pro
403 грн.
від 403 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
Роз'єм | Конектор сенсора для телефону Huawei Y6 2019, MRD-LX1, MRD-LX3
| Кількість pin | 12 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
57 грн.
від 57 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy S7 Edge G935F/DS
59 грн.
від 59 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- оригинал (с разборки)
Цвет—Black
В корзину
Акумулятор EB-BA715ABY для телефону Samsung Galaxy A71 A715, Galaxy A71 A715F, Galaxy A71 2020 A715 (Li-ion, 3.85В, 4500mAh), Service оригінал
| Маркировка | EB-BM415ABY |
| Місткість | 7000mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
Характеристики
977 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Motorola Moto G23, Motorola G23, Moto G23 XT2333-3, Moto G13 XT2331-2, Moto G13, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 517 грн.
В корзину