Скло дисплея для телефону Xiaomi Poco M2, Poco M3, Redmi 9T, з OCA плівкою
86 грн.
В корзину
Front Housing | Рамка кріплення дисплея для телефону Google Pixel 4 XL, Pixel 4 XL G020, Pixel 4 XL G020P, Pixel 4 XL GA01181-US
627 грн.
В корзину
Volume and Power Button | Товкач кнопки ввімкнення та регулювання гучності для телефону OnePlus Nord AC2001, Nord AC2003, оригінал, з розбирання
Скло дисплея для телефону TECNO Spark 6 KE7, з плівкою OCA
98 грн.
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-MUM300SL, BM47 для Xiaomi, Redmi 3, Redmi 3x, Redmi 3x, Redmi 4X (Li-Polymer, 3900mAh, 3.85В), 4894128114871
| Маркировка | BM47 |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128114871 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
577 грн.
Подписаться
Шлейф конектора зарядки для телефону Apple iPhone SE, з конектором навушників та мікрофоном
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону Oppo Reno10 CPH2531, Oppo Reno10, Oppo Reno 10 5G, Oppo Reno10 5G CPH2531, Oppo Reno 10 CPH2531, з OCA плівкою
235 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Nokia Lumia 920, Lumia 925, micro-USB, 5 pin
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
63 грн.
В корзину
SIM Card Reader Нижня плата коннектора SIM картки для телефону OnePlus 8 Pro, OnePlus 8 Pro IN2020, OnePlus 8 Pro IN2021, OnePlus 8 Pro IN2023, OnePlus 8 Pro IN2025, One+ 8 Pro, з мікрофоном, оригінал
239 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для планшета Lenovo Yoga Tablet 3, YT3-850M
254 грн.
від 254 грн.
выберете предложение—с микрофоном
- с микрофоном
- с кнопкой включения
Подписаться
Акумулятор NBL-40A2920 для телефону TP-Link Neffos C9A TP706A
| Маркировка | NBL-40A2920 |
| Місткість | 2920mAh |
| Напруга мін. | 4,4В |
Характеристики
825 грн.
від 825 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал с разборки (с износом до 10%)
Подписаться
Мікросхема 343S0694 для iPhone iPhone 6, 6 Plus управління сенсором
| Маркировка | 343S0694 |
Характеристики
156 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Motorola Moto G82, Moto G82 XT2225, Moto G82 XT2225-1, USB Type-C
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
46 грн.
В корзину
Flash Light Sensor Flex Cable Шлейф спалаху для iPhone iPhone 14, оригінал
292 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A14 4G, Galaxy A14 A145, Galaxy A14 A145F, Galaxy A14 A145P, без рамки, оригінал (Service Pack)
870 грн.
В корзину
Taptic Engine | Вібромотор для телефону iPhone 12 mini, оригінал, з розбирання
134 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Blackview A60, A60 Pro без рамки
1 647 грн.
від 1 647 грн.
выберете предложение—оригинал, переклеено стекло
- оригинал, переклеено стекло
- оригинал, переклеено стекло, с визуальным дефектом
Цвет—Black
Подписаться
Акумулятор A1761 для розумного годинника Apple Watch Series 2 42mm
| Маркировка | A1761 |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
Скло камери для телефону Xiaomi Redmi Note 8T
Рамка кріплення дисплея для телефону Xiaomi Redmi 6, 6A