Рамка кріплення дисплея для телефону Xiaomi Redmi 6, 6A
Материнська плата для телефону Xiaomi Redmi Note 5 M1803E7SG
1 468 грн.
від 1 468 грн.
выберете предложение—4/64GB (снята с нового телефона)
- 4/64GB (снята с нового телефона)
Подписаться
Задня кришка для телефону Samsung Galaxy A30 2019, A305, A305F, зі склом камери
200 грн.
від 200 грн.
выберете предложение—копия
- копия
- оригинал Б/У
- оригинал Китай
- оригинал (с разборки)
Цвет—Blue
В корзину
Battery Door + Back Camera Lens | Задня кришка телефону Samsung Galaxy A50 2019 A505, зі склом камери
110 грн.
від 110 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Притискна планка материнської плати для телефону Samsung Galaxy Note 10+ Plus, N975, N975F
Акумулятор EB-BG973ABU для телефону Samsung Galaxy S10 G973F, Galaxy S10 G973U, Service оригінал, GH82-18826A
| Маркировка | EB-BG973ABU |
| Місткість | 3400mAh |
| Партномер | GH82-18826A |
Характеристики
1 011 грн.
Подписаться
Fingerprint Sensor Flex Cable | Шлейф сканера відбитка пальця для Blackview A90, Blackview A90
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy A80 A805, Galaxy A80 A805F, оригінал, FPCB_REV0.4
| Партномер | FPCB_REV0.4 |
Характеристики
487 грн.
В корзину
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Samsung Galaxy M32 M325F, Galaxy M32 M325, з обідком
54 грн.
В корзину
Volume Button Flex Cable | Шлейф кнопок регулювання гучності для iPhone 11, оригінал
124 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy M12 M127F, Galaxy A02 A022F, без рамки, оригінал (Service Pack), GH82-25042A, Rev 0.1
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | GH82-25042A |
Характеристики
971 грн.
В корзину
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Samsung Galaxy M31 M315, Galaxy M31 M315F
89 грн.
від 89 грн.
выберете предложение—с рамкой
- с рамкой
- без рамки, с проклейкой
Цвет—Black
В корзину
Акумулятор ST-06 для портативної колонки Sony SRS-XB31
| Маркировка | ST-06 |
| Місткість | 2700mAh |
| Напруга мін. | 7,24В |
| Напруга макс. | 8.40В |
Характеристики
1 074 грн.
Подписаться
Сенсор для iPhone 11 Pro Max
651 грн.
від 651 грн.
выберете предложение—без микросхемы
- без микросхемы
- с микросхемой
Подписаться
Front Housing | Рамка дисплея для телефону Motorola Moto G84, Motorola G84 XT2347, Motorola Moto G84 XT2347-1, Motorola G84 XT2347-2, Motorola Motorola G84, Motorola Motorola G84 XT2347
150 грн.
В корзину
Лінза камери Telephoto blue light (2x) для телефону iPhone 12 Pro Max
134 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор нижньої плати Huawei MediaPad M5 Lite 10.1 BAH2-L09, MediaPad M5 Lite 10.1 BAH-W19, 30 pin
| Кількість pin | 30 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
43 грн.
В корзину
Корпус для телефону iPhone XR, з бічними кнопками та склом камери, оригінал, з розбирання
Скло для телефону Samsung Galaxy S10 G973, Galaxy S10 G973F, Galaxy S10 G973F/DS
Мікрофон для телефону Nokia 1100, 1110, 1112, 1200
4 грн.
Подписаться