Front Camera with IR Camera | Шлейф для телефону Apple iPhone 14 модуль Face ID, з фронтальною камерою, Dot projector та IR камерою, оригінал
935 грн.
В корзину
Задня кришка телефону OnePlus Nord AC2001, Nord AC2003
LCD | Дисплей для планшета Lenovo Tab M10 TB-X306 HD, Tab M10 TB-X306F, Tab M10 TB-X306X, без рамки, (10.1"), TV101WXM-LL0
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | TV101WXM-LL0 |
Характеристики
Материнська плата для телефону TECNO POP 5 BD2p
1 691 грн.
від 1 691 грн.
выберете предложение—2/32Gb (снята с нового устройства)
- 2/32Gb (снята с нового устройства)
Подписаться
Шлейф для телефону Xiaomi Mi 9, M1902F1G міжплатний, 4830343000B1/475916
| Партномер | 4830343000B1/475916 |
Характеристики
205 грн.
від 205 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Samsung Galaxy M52 5G, Galaxy M52 2021 M526, Galaxy M52 5G M526, Galaxy M52 5G M526B, Galaxy M52 5G M526BR
49 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Motorola Moto G7 XT1962, Motorola G7 XT1962, USB Type-C
| Тип разъема | USB Type-C |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
54 грн.
В корзину
Скло дисплея для планшета Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021, X200, X205, без OCA плівки, (10.5")
166 грн.
В корзину
Дисплей для планшета Blackview Tab 12, з сенсорним екраном, (10.1"), оригінал Китай, , #TV101WUT-LH1
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | TV101WUT-LH1 |
Характеристики
1 782 грн.
В корзину
Дисплей для телефону OPPO Realme 6 RMX2001, без рамки, оригінал PRC, DI0649JN00 V02
| Партномер | DI0649JN00 V02 |
Характеристики
1 209 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A22 4G A225F, з рамкою, (6.4"), оригінал (Service Pack), GH82-26047A
| Тип матриці | Super Amoled |
| Партномер | GH82-26047A |
Характеристики
2 251 грн.
від 2 251 грн.
выберете предложение—с рамкой, Service Pack
- с рамкой, Service Pack
Цвет—Black
В корзину
Дисплей для розумного годинника Xiaomi Amazfit Bip A1608, з сенсорним екраном, (1,28")
Дисплей для телефону Huawei P20 Pro 2018 CLT-L29, з сенсорним екраном, оригінал
9 189 грн.
від 9 189 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- оригинал Китай
Подписаться
Вібромотор для телефону TP-Link Neffos X20 Pro TP9131A
57 грн.
від 57 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для iPhone 11 Pro Max, оригінал (знятий з телефону)
263 грн.
В корзину
Дисплей для телефону OnePlus 7 Pro, 7T Pro, GM1910, HD1911, HD1913, HD1910, без рамки, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
5 563 грн.
Подписаться
Акумулятор SCP-60LBPS для телефону Kyocera Brigadier, E6782
| Маркировка | SCP-60LBPS |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
488 грн.
від 488 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для телефонів Huawei P20 lite 2017, ANE-LX1
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A10s 2019, Galaxy A10s 2019 A107, Galaxy A10s A107F, Galaxy A10s A107F/DS, Galaxy A10s A107, без OCA плівки, оригінал
По запросу
Waterproof adhesive | Стикер дисплея для iPhone 12, iPhone 12 Pro вологозахисний, оригінал
45 грн.
В корзину