Battery | Акумулятор BM4F для телефону Xiaomi Mi 9 Lite/Mi A3/Mi CC9 (Li-Polymer, 3.85В, 4030mAh), оригінал
| Маркировка | BM4F |
| Місткість | 4030mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
666 грн.
Подписаться
Камера для телефона LG X Power K220DS
172 грн.
від 172 грн.
выберете предложение—основная (с разборки)
- основная (с разборки)
- фронтальная (с разборки)
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону Xiaomi Redmi Note 9, Redmi Note 9 M2003J15SG, Redmi Note 9S M2003J6A1G, Redmi Note 9 Pro M2003J6B2G*132 мм
| Длина | 132 мм |
Характеристики
166 грн.
Подписаться
Камера для планшета Samsung Galaxy Tab A 8.0, SM-T290
304 грн.
від 304 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
Подписаться
Дисплей для планшета Lenovo Yoga Tablet 3, YT3-850M, TV080WXM-NL1
| Партномер | TV080WXM-NL1 |
Характеристики
2 015 грн.
від 2 015 грн.
выберете предложение—с рамкой, Service Pack
- с рамкой, Service Pack
- оригинал Китай
- только дисплей, оригинал с разборки
Подписаться
LCD Flex Cable Шлейф дисплея для планшета Lenovo Tab P11 2Gen, Tab P11 2022, Tab P11 2Gen TB350, Tab P11 2Gen TB350FU, Tab P11 2Gen TB-350, Tab P11 2Gen TB-350FU, Tab P1150
132 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A52 A525, Galaxy A52 A525F, Galaxy A52 5G A526, без рамки, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
3 926 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону iPhone 13 Pro датчика наближення, з датчиком освітлення, оригінал, з розбирання
125 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону uleFone Armor X3, Armor X5 Pro, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (с воздушной прослойкой) |
Характеристики
Рамка кріплення дисплея для телефону Apple iPhone 13 Pro Max, зі стікером
121 грн.
В корзину
Тримач SIM картки для телефону Xiaomi Mi 9, M1902F1G
Камера для телефона Samsung Galaxy S6, G920, G920F
390 грн.
від 390 грн.
выберете предложение—основная (с разборки)
- основная (с разборки)
- фронтальная (с разборки)
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 8 Pro M1906G7G (6.53")
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
2 709 грн.
від 2 709 грн.
выберете предложение—с рамкой, Service Pack
- с рамкой, Service Pack
- без рамки, оригинал PRC
- с рамкой (Single SIM-holder)
Цвет—Blue
Подписаться
Шлейф для телефону Xiaomi Redmi 8A, C3I_LINKFPC_V1_T2
| Партномер | C3I_LINKFPC_V1_T2 |
Характеристики
Задня кришка телефону TP-Link Neffos C9A TP706A, з бічними кнопками, оригінал
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy S7 G930F, G930, (5,1")
Receiver FPC | Шлейф для телефону JCID iPhone 13 Pro Max для відновлення Face ID та True Tone
1 249 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S21 FE G990, Galaxy S21 FE 5G G990, без OCA плівки, оригінал
68 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A40 2019 A405F, без рамки, (5.9"), оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
3 122 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A21s 2020 A217F кнопки увімкнення та регулювання гучності