Touch Screen | Сенсор для планшета Apple iPad Air 5 Gen 2022 10.9, iPad Air 5 2022 10.9, iPad Air 5 Gen 2022, iPad Air 2022 5 Gen, iPad Air 5 2022, оригінал
1 467 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive (Copper) | Стикер для телефону Samsung Galaxy S20+ 5G G986, Galaxy S20+ G985 задній, мідний
22 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Nokia G10 TA-1334/TA-1351, G20 TA-1336, Nokia G20, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
515 грн.
В корзину
Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy A32 5G A326
223 грн.
В корзину
Шлейф датчика гравітації для розумного годинника Apple Watch Series 6 40mm
55 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Honor 9 STF-L09, Blackview BV6800, BV6800 Pro, BV8000, BV8000 Pro, 12 pin
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 12 pin |
Характеристики
58 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi Poco M2, Poco M3, Redmi 9T, з OCA плівкою
98 грн.
В корзину
Шлейф для телефону iPhone 8/SE 2020, з конектором зарядки та мікрофоном
268 грн.
від 268 грн.
выберете предложение—оригинал
- с разборки
- оригинал
Цвет—White
В корзину
LCD | Дисплей для телефону TECNO Spark 20 Pro, Spark 20 Pro KJ6, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | Ver. TXD |
Характеристики
672 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для планшета Lenovo Tab M8 4rd Gen TB300, Tab M8 4rd Gen TB300FU, Tab M8 4rd Gen TB300XU, Tab M8 4rd Gen, Tab M8 4Gen, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
809 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор Cameron Sino CS-MUN590SL, BN59 для Xiaomi Redmi Note 10, Redmi Note 10 M2101K7AI, Redmi Note 10 M2101K7AG (Li-Polymer, 3.87В, 4800mAh)
| Маркировка | BN59 |
| Длина | 63.00 mm |
| Ширина | 87.20 mm |
| Місткість | 4800mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
565 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S22 5G S908, Galaxy S22 5G S908B, з рамкою, Service оригінал, GH82-27488A, Phantom Black
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Партномер | GH82-27488A |
Характеристики
12 696 грн.
Подписаться
Скло дисплея телефону Samsung Galaxy S21 5G G991, Galaxy S21 5G G991B, Galaxy S21 G991, Galaxy S21 5G, без OCA плівки
86 грн.
В корзину
Материнська плата для телефону Apple iPhone 12 Pro Max
20 648 грн.
від 20 648 грн.
выберете предложение—256Gb, c Face ID
- 256Gb, c Face ID
Подписаться
Скло екрана для телефону Xiaomi Redmi Note 8 M1908C3JE, Redmi Note 8 M1908C3JG, (6,3")
51 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BA405ABE для телефону Samsung Galaxy A40 2019 A405F, 3100mAh
| Маркировка | EB-BA405ABE |
| Місткість | 3100mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
Характеристики
Baseband Power IC | Мікросхема управління живленням модему PMB6840 для Apple iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max
| Маркировка | PMB6840 |
Характеристики
Корпус для планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4" LTE T505
Дисплей для телефону Sony Xperia XA, F3112, Xperia XA F3111, із сенсорним екраном
1 048 грн.
від 1 048 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Graphite Black
Подписаться
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy A20s 2019 A207, з конектором навушників і мікрофоном
736 грн.
від 736 грн.
выберете предложение—M12, Service Original
- M12, Service Original
- M14, Service Original
- M14, копия
- M12, копия
Подписаться