Back Camera Lens | Скло камери для планшета Samsung Galaxy Tab A 10.1 Wi-Fi T510, Galaxy Tab A 10.1 T515, Galaxy Tab A 10.1 T515, Galaxy Tab A 10.1 T515, Galaxy Tab A 10.1 T515 Tab A 10.1 SM-T510
57 грн.
В корзину
Шлейф JCID Non-removal Face ID repair FPC Flex iPhone X (ver. 1.0)
320 грн.
Подписаться
Ear Speaker | Динамік для телефону Apple iPhone 13 Pro Max розмовний, оригінал
427 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор SIM-карти Xiaomi Redmi 8A M1908C3KG Redmi 8A M1908C3KG
395 грн.
В корзину
Акумулятор BM4J для телефону Xiaomi Redmi Note 8 Pro M1906G7G, #46BM4JA030H8
| Маркировка | BM4J |
| Місткість | 4400mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | #46BM4JA030H8 |
Характеристики
1 022 грн.
від 1 022 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- Max Bat
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для телефону Huawei Y6 2018, ATU-L21, Honor 7C, Huawei Y6 Prime 2018, Honor 7A Pro, ATU-LX3, ATU-L11, ATU-L21, ATU-L22, ATU-L31, ATU-L42, AUM-L , LND-AL30, LND-AL40, AUM-L41, LND-L29
240 грн.
від 240 грн.
выберете предложение—логотип Huawei
- логотип Huawei
- логотип Honor
Цвет—Black
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для планшета Huawei MediaPad M3 Lite 10, MediaPad M3 Lite 10 BAH-L09, MediaPad M3 Lite 10 BAH-W09
178 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy M31s M317F, (6,5")
Buzzer | Динамік для телефону TECNO Camon 12 CC7, Camon 12 Air CC6, оригінал
116 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A42, Galaxy A42 A426, Galaxy A42 5G A426B, без OCA плівки
107 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор для планшета Blackview Tab 6 (Li-ion, 3,7 В, 5580mAh)
| Длина | 110.5 mm |
| Ширина | 110 mm |
| Місткість | 6000mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
| Напруга макс. | 4.2В |
Характеристики
577 грн.
Подписаться
Акумулятор для Apple iPhone 12 mini (Li-ion, 3,83 В, 2227mAh), оригінал Китай
| Місткість | 2227mAh |
| Напруга мін. | 3,83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
832 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону ZTE Blade 20 Smart V1050, Blade 20 Smart V2050, з OCA плівкою
123 грн.
В корзину
Battery Door with Adhesive | Стікер задньої кришки для телефону Apple iPhone 14 вологозахисний
43 грн.
В корзину
Материнська плата для планшета Apple iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, A1567
4 005 грн.
від 4 005 грн.
выберете предложение—32Gb (с touch id)
- 32Gb (с touch id)
Подписаться
Акумулятор L15D2P32 для планшета Lenovo Phab, PB1-750M
| Маркировка | L19D2P32 |
| Длина | 167 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Місткість | 7000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
989 грн.
від 989 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал Китай
Подписаться
Корпус для iPhone iPhone XS
1 322 грн.
від 1 322 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
- оригинал Китай, US версия
- оригинал Китай, EU версия
Цвет—Space Gray
Подписаться
Front Housing | Рамка дисплея для телефону TECNO Pova Neo 3, Pova Neo 3 LH6n
225 грн.
В корзину
Touch Screen | Сенсор для телефону Apple iPhone 11 Pro Max, (XF оригінал), з мікросхемою
461 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Apple iPhone 12 mini iPhone 12 mini, комплект 2шт