Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy A72, Galaxy A72 5G, Galaxy A52 5G, Galaxy A52s 5G, Galaxy A33 5G, Galaxy A73 5G, USB Type-C, 16 pin
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 16 pin |
| Количество рядов | 1 |
Характеристики
Материнська плата для планшета Apple iPad 9.7" 6-го покоління 2018, Wi-Fi, A1893
6 723 грн.
від 6 723 грн.
выберете предложение—32Gb (с touch id)
- 32Gb (с touch id)
Подписаться
Сканер відбитка пальців для телефону TECNO Camon 12 CC7, Camon 12 Air CC6, зі шлейфом, оригінал
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 6 Pro, із сенсорним екраном
1 285 грн.
від 1 285 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, оригинал PRC
Подписаться
Шлейф конектора зарядки для телефону Apple iPhone 6 Plus, з конектором навушників, з мікрофоном
Шлейф для телефону OPPO A15 CPH2185 кнопки увімкнення та регулювання гучності
156 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive | Стикер заднього дисплея для телефону Samsung Galaxy S20 G980, Galaxy S20 5G G981, G981F, G981F/DS
29 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Blackview A70, без рамки, оригінал PRC
1 291 грн.
від 1 291 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал PRC
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Black
В корзину
Скло екрана під переклеювання для планшета Apple iPad Mini 5, iPad mini (5-го покоління) 2019 A2133, iPad mini (5-го покоління Wi-Fi + Cellular) 2019 A2124 та A2126, (7,9")
Камера для телефона TECNO POP 5 BD2p
166 грн.
від 166 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy A31 2020 A315F/DS
103 грн.
від 103 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Prism Crush Blue
В корзину
Тлумач кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону TWOE 2E E450A
Лінза камери Blue lens (3x) для iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max
124 грн.
В корзину
Шлейф JCID Non-removal Face ID repair FPC Flex iPhone 12 Pro Max
568 грн.
В корзину
Дисплей для планшета Lenovo Tab M8 HD TB-8505, Tab M8 HD 2/32 Gb TB-8505F, Tab M8 HD LTE 2/32GB TB-8505X, без рамки, оригінал (переклеєне скло), з дефектом, TV080WXM-LL3
| Партномер | TV080WXM-LL3 |
Характеристики
980 грн.
В корзину
Проклеювання | Стикер дисплея для Apple iPhone 13 Pro Max вологозахисний
36 грн.
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-MUM412XL, BN43 для Xiaomi Redmi Note 4X (Li-Polymer, 4000mAh, 3.85В), 4894128123835
| Маркировка | BN43 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128123835 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
615 грн.
Подписаться
Акумулятор Cameron Sino CS-JMF300SL для портативної колонки JBL Flip 3, GSP872693
| Кількість pin | 5 pin |
| Маркировка | CS-JMF300SL |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.73В |
| Напруга макс. | 4.2В |
| Партномер | GSP872693 |
Характеристики
961 грн.
В корзину
Камера основна для телефону Apple iPhone 12 Pro, без нижньої камери (Telephoto camera) 12MP+12MP, оригінал, з розбирання
1 735 грн.
Подписаться
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy A13 A135, без OCA плівки, (6.5")
116 грн.
В корзину