Шлейф | Нижня плата для телефону TECNO Pova LD7, конектор заряджання, навушників, з мікрофоном, оригінал
354 грн.
Подписаться
Ear Speaker | Динамік для телефону Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, Galaxy A8 2018, Galaxy A8 Plus 2018
15 грн.
від 15 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- оригинал
Подписаться
Материнська плата для телефону Apple iPhone 6, A1586
Камера для телефону TECNO Spark 5 Pro KD7 основна, оригінал
304 грн.
від 304 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
Подписаться
Шлейф датчика гравітації для розумного годинника Apple Watch Series 6 44mm
134 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний Xiaomi Redmi Note 8 M1908C3JG
190 грн.
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-IPA166SL, A1664 для Apple, A1673, A1674, A1675, iPad 10.2, iPad 10.2 2019, iPad 10.2 7th gen, iPad 6.3, iPad 6.4, iPad Pro 9. 4894128126294
| Маркировка | A1664 |
| Місткість | 7300mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128126294 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
842 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Asus ZenFone 4, ZE554KL, кнопки HOME, із сканером Touch ID
Дисплей для телефону Xiaomi, Redmi 4 Prime, Redmi 4 Pro, із сенсорним екраном
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону TECNO Spark 10 Pro, Spark 10 Pro KI7, Infinix Note 30, Infinix Note 30 X6833B, Infinix Note 30 X6716B, з OCA плівкою
89 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Huawei Nova 3, Nova 3 PAR-LX1, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
Speaker Anti-Dust Mesh 2pcs in one set | Пилозахисна сітка дзвінка для телефону Apple iPhone 8, iPhone SE 2020, комплект 2шт
36 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону OnePlus 8 IN2013, OnePlus 8 IN2013, Oppo Reno4 5G CPH2089, Oppo Reno 4 5G, без рамки, оригінал, (AMOLED)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
3 158 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy M51, M515F, з конектором навушників і мікрофоном
465 грн.
від 465 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
- Service Original
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy S6 Edge G925F, (5,1")
LCD | Дисплей для телефону Motorola Moto E40, Moto E40 XT2159, Moto E30, Moto E30 XT2158
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
490 грн.
В корзину
Дисплей Xiaomi Redmi Note 10S M2101K7BNY, Redmi Note 10 4G M2101K7AG, OLED
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
1 492 грн.
В корзину
Акумулятор A2863 для телефону Apple iPhone 14 (Li-ion, 3.87В, 3279mAh), без мікросхеми, оригінал Китай
| Маркировка | A2863 |
| Місткість | 3279mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
724 грн.
В корзину
SIM Card Tray | Тримач SIM картки для телефону OnePlus Nord N100, Nord N100 BE2013, оригінал
Лінза камери Ultra wide-angle blue light (0.5) для iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro
134 грн.
В корзину