LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A51 A515, без рамки, (6.5"), оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
3 205 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для планшета Blackview Tab 12, оригінал
178 грн.
Подписаться
Скло екрану під переклеювання для телефону Apple iPhone 13/13 Pro, без OCA плівки
82 грн.
В корзину
Корпус для телефону Apple iPhone 12 mini
Шлейф для телефону Apple iPhone X антени NFC
Задня кришка для телефону Asus ZenFone Max M2, ZB633KL, з боковими кнопками та склом камери, оригінал
Акумулятор A2863 для телефону Apple iPhone 14 (Li-ion, 3.87В, 3279mAh), без мікросхеми, оригінал Китай
| Маркировка | A2863 |
| Місткість | 3279mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
724 грн.
В корзину
Power Button Flex Cable | Шлейф кнопки для телефону OnePlus 9 LE2113, 9 LE2111, One+ 9, оригінал
81 грн.
В корзину
Конектор зарядки для тепловізора iRay Eye 2 E3 Max V2.0, micro-USB, 5 pin
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
Характеристики
89 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону iPhone 12 mini, з рамкою, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Super Retina XDR OLED |
Характеристики
3 071 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A03 A032, Galaxy A03 A035F, Galaxy A02s A025, Galaxy A03s A037, без OCA плівки, 161мм, міжнародна версія
| Длина | 161 мм |
Характеристики
77 грн.
В корзину
Камера для телефона TECNO Camon 17P CG7n
304 грн.
від 304 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
Подписаться
Динамік телефону TECNO Spark 6 Go KE5
131 грн.
від 131 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Динамік для Samsung Galaxy A10s 2019 (A107), Galaxy A20s 2019 (A207), Redmi Note 7 (M1901F7G), A80 P
Динамік для телефону Samsung Galaxy A10s 2019 (A107), Galaxy A20s 2019 (A207), Redmi Note 7 (M1901F7G), A80 Pro, 1SE, 5030D, 5030E, Mi A3 M1902F9SH
| Длина | 8 мм |
| Ширина | 9 мм |
Характеристики
78 грн.
В корзину
Материнська плата для телефону Apple iPhone X
3 783 грн.
від 3 783 грн.
выберете предложение—64Gb, без Face ID
- 64Gb, без Face ID
- 64Gb, c Face ID
Подписаться
Конектор заряджання для телефону Alcatel 1B 5002, 5002H, 5002D
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | оборотный |
Характеристики
45 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону TECNO Spark 4 Lite, BB4k кнопки увімкнення та регулювання гучності
254 грн.
від 254 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Ear Speaker With Sensor Flex Cable | Шлейф датчика наближення для телефону iPhone 11, з датчиком освітлення, наближення та розмовним динаміком
275 грн.
від 275 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Нижня плата шлейф для телефону Xiaomi Mi Play, з мікрофоном
Тачскрін | Сенсор для телефону Gigaset GS100
502 грн.
В корзину