Конектор SIM-карти для iPhone XR, з шлейфом, оригінал, з розбирання, 821-01733-A
| Партномер | 821-01733-A |
Характеристики
98 грн.
Подписаться
Main Back Camera Module 2pcs | Камера для телефону Google Pixel 4a 5G, Pixel 4a 5G GD1YQ, Pixel 4a 5G G025I, Pixel 4a 5G G025E, Pixel 4a 5G G025H, Pixel 4a 5G G6QU3, 2шт.
328 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Huawei P20 lite (2017), ANE-LX1, відбиток пальців (Touch ID), оригінал
166 грн.
В корзину
Middle Frame | Середня частина корпусу для розумного годинника Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm, Galaxy Watch Active 2 44mm SM-R820, зі шлейфом кнопки включення, оригінал (знятий з годинника)
99 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Motorola Moto G60 XT2135, Moto G60 XT2135-2, Motorola G60, Motorola G60, без рамки
663 грн.
В корзину
Volume Button Flex Cable | Шлейф для телефону Apple iPhone 14 кнопки регулювання гучності, оригінал
379 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор нижньої плати для телефону Samsung Galaxy A01 2020 A015, 30pin
| Кількість pin | 30 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
34 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для планшета Samsung Galaxy Tab A7 Lite T220/T225
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
71 грн.
В корзину
Touch ID | Сканер відбитка пальців підекранний для телефону Xiaomi Mi A3 M1906F9SH
156 грн.
від 156 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Скло для телефону TECNO Camon 15 CD7, Camon 15 CD7, з OCA плівкою
Материнська плата для планшета Lenovo Yoga Smart Tab, YT-X705F
5 607 грн.
від 5 607 грн.
выберете предложение—3/32 Gb (снята с нового устройства)
- 3/32 Gb (снята с нового устройства)
В корзину
Камера для планшета Huawei MediaPad T3 8', KOB-L09
267 грн.
від 267 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
Подписаться
Шлейф для телефону Huawei P Smart 2019, POT-LX1, оригінал, HL1HRYFL VER.D
| Партномер | HL3HRYFL VER.A |
Характеристики
99 грн.
В корзину
Bluetooth, NFC Antenna Flex Cable Шлейф для телефону Apple iPhone 12 mini антени NFC та Bluetooth
101 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор Cameron Sino CS-LVK690SL, L16D1P32 для Lenovo Phab 2, PAB2-670N, PB2-690N (Li-Polymer, 3.85В, 4000mAh), 4894128139324
| Маркировка | L16D1P32 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.40В |
| Партномер | 4894128139324 |
Характеристики
445 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra G988B, Galaxy S20 Ultra 5G G988, Galaxy S20 Ultra 5G G988B, з рамкою, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
По запросу
Шлейф датчика для розумного годинника Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm, Galaxy Watch Active 2 44mm SM-R820, зі шлейфом, оригінал (знятий з годинника)
99 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Nokia C20 TA-1352, з сенсорним екраном, оригінал PRC
1 098 грн.
В корзину
Камера для телефона Xiaomi Mi Note 10 Lite, Mi Note 10 Lite M2002F4LG фронтальна
Акумулятор EB-BN950ABE для телефону Samsung Galaxy Note 8 N950, Galaxy Note 8 N950F (Li-ion, 3.85В, 3300mAh), Service оригінал, GH82-15090A
| Маркировка | BG950ABA |
| Місткість | 3300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH82-15090A |
Характеристики
1 140 грн.
Подписаться