LCD | Дисплей для телефону iPhone 15 Pro Max
| Тип матриці | LTPO Super Retina XDR OLED |
Характеристики
9 643 грн.
від 9 643 грн.
выберете предложение—Rev. Samsung
- Rev. Samsung
- Rev. LG
Подписаться
Battery | Акумулятор Cameron Sino CS-LVK690SL, L16D1P32 для Lenovo Phab 2, PAB2-670N, PB2-690N (Li-Polymer, 3.85В, 4000mAh), 4894128139324
| Маркировка | L16D1P32 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.40В |
| Партномер | 4894128139324 |
Характеристики
445 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G, Redmi Note 12 Pro 5G, Redmi Note 12 Pro 5G, Poco X5 Pro, Poco X5 Pro 5G, Xiaomi Poco X5 Pro
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
1 887 грн.
В корзину
Гвинти датчика наближення для телефону iPhone 12 Pro Max, 4шт.
68 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 10 Pro, High Copy, IPS
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
838 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Nokia C20 TA-1352, з сенсорним екраном, оригінал PRC
1 098 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Xiaomi Mi 11 Lite
89 грн.
В корзину
Стикер дисплея для Apple iPhone 12 Pro Max вологозахисний
Акумулятор EB-BN950ABE для телефону Samsung Galaxy Note 8 N950, Galaxy Note 8 N950F (Li-ion, 3.85В, 3300mAh), Service оригінал, GH82-15090A
| Маркировка | BG950ABA |
| Місткість | 3300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH82-15090A |
Характеристики
1 140 грн.
Подписаться
Антена WiFi, Bluetooth для планшета Apple iPad 4, A1460, iPad 2, A1395, 821-1728-A
| Партномер | 821-1728-A |
Характеристики
143 грн.
Подписаться
Touch Screen | Сенсор для планшета Teclast P25T, Teclast P25T TLA133
LCD | Дисплей для планшета Lenovo Tab M7 3rd Gen, Tab M7 3rd Gen TB-7306, Tab M7 3rd Gen TB-7306F, Tab M7 3rd Gen TB-7306X, Tab M7 3rd Gen TB7306, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
670 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A22 5G A226, Galaxy A22 5G A226F, Galaxy A22 5G A226B, Galaxy A22 A226, Galaxy A22 A226F, Galaxy A22 A226B, з рамкою
1 147 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A51 A515F, оригінал, GH59-15202A
| Партномер | GH59-15202A |
Характеристики
376 грн.
В корзину
Нижня плата для телефону Samsung Galaxy A40 A405, Galaxy A40 A405F конектора зарядки, з коннектором навушників та мікрофоном, оригінал, відновлена
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
223 грн.
Подписаться
Верхня половинка плати для телефону Apple iPhone 11 (донор)
712 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Xiaomi Mi 10 5G, Mi 10 5G M2001J2G, 10 Pro 5G, без OCA плівки, (6.67")
134 грн.
В корзину
Рамка кріплення дисплея для телефону Xiaomi Redmi S2
від 205 грн.
Шлейф | Нижня плата для телефону Huawei Y6 2019, MRD-LX1, Y6 Pro, з коннектором зарядки та мікрофоном
304 грн.
від 304 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
- оригинал Китай
Подписаться
Акумулятор NBL-40A2150 для телефону TP-Link Neffos C5 Plus TP7031A, оригінал
| Маркировка | NBL-40A2150 |
| Місткість | 2200mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики