Мікросхема контролера заряджання SM5701
| Маркировка | SM5701 |
Характеристики
89 грн.
В корзину
Дисплей Xiaomi Mi Note 10 M1910F4G, Mi Note 10 Lite M2002F4LG, Mi Note 10 Pro M1910F4S, без рамки
2 579 грн.
від 2 579 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
LCD | Дисплей для телефону iPhone 13 Pro, з рамкою, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | OLED Super Retina XDR |
Характеристики
5 513 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Apple iPhone 12 Pro Max кнопки увімкнення та регулювання гучності
133 грн.
В корзину
Камера для телефону Apple iPhone 12 mini основна
1 916 грн.
від 1 916 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- оригинал (с разборки)
В корзину
Скло дисплея для телефону OnePlus Nord N100, BE2013, без OCA плівки, (6.52"), 67 мм * 160мм
| Длина | 160мм |
| Ширина | 67 мм |
Характеристики
76 грн.
В корзину
Volume and Power Button | Натискач кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Samsung Note 10 Lite, Note 10 Lite N770, Note 10 Lite N770F, Note 10 Lite N770U, Note 10 Lite, оригінал
89 грн.
від 89 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
- -
Цвет—Black
В корзину
Backlight | Підсвічування дисплея для планшета Apple iPad Air 2 A1566, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular A1567
490 грн.
Подписаться
Шлейф кнопок гучності для телефону Apple iPhone 6s Plus
Green LCD Flex | Шлейф дисплея для iPhone iPhone XR
277 грн.
В корзину
Скло для телефону Google Pixel 6 Pro, без OCA плівки
237 грн.
Подписаться
Проклеювання | Стикер дисплея для телефону iPhone 12/12 Pro вологозахисний, оригінал
36 грн.
Подписаться
Динамік для телефону Blackview A60
156 грн.
від 156 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для планшета Huawei MediaPad M5 10,8", CMR-W09
Шлейф | Нижня плата для телефону Samsung Galaxy A01 2020 A015, з коннектором зарядки та мікрофоном, оригінал, GH81-18208A
| Партномер | GH81-18208A |
Характеристики
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для планшета Realme Pad RMP2102, Pad RMP2103, Pad 10.4" RMP2102, Pad 10.4" RMP2103, з OCA плівкою
202 грн.
В корзину
LCD With Frame | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A05s A057, Galaxy A05s A057F, Galaxy A05s A057M, Galaxy A05s A057G з рамкою, оригінал (Service Pack), #GH81-24364A
| Тип матриці | PLS |
| Партномер | GH81-24364A |
Характеристики
2 083 грн.
Подписаться
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Google, Pixel 6, Pixel 6 GB7N6, Pixel 6 G9S9B16, оригінал
111 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор A1847 для Apple Watch Series 3 38mm (Li-ion, 3.82В, 279mAh), оригінал PRC
| Маркировка | A1847 |
| Місткість | 279mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
321 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор EB-BA217ABY для телефону Samsung Galaxy A12 A125F, Galaxy A21s A217F, Galaxy M12 M127F, Galaxy A04s A047F (Li-ion, 3.85В, 5000mAh), оригінал, G9
| Маркировка | EB-BA217ABY |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH82-22989A |
Характеристики
814 грн.
Подписаться