Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону Redmi 12C, Redmi 12C 22120RN86I, Redmi 12C 22126RN91Y, Redmi 11C , Poco C55, Poco C55 22127PC95I, з OCA плівкою
89 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive (Copper) | Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S20 G980, Galaxy S20 5G G981 задній, мідний
22 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік для телефону Samsung Galaxy S21 5G G998, Galaxy S21 5G, з антеною
577 грн.
від 577 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Акумулятор для планшета L16D1P33 Lenovo Tab M7 TB-7305X
| Маркировка | L16D1P33 |
| Місткість | 3500mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Камера для телефона Samsung Galaxy M51, M515F
2 025 грн.
від 2 025 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
В корзину
Скло екрана для телефону Motorola Moto E5 Plus, XT1924-1, (6")
Дисплей для планшета Asus ZenPad 10, Z300CNG P021, із сенсорним екраном, TV101WXM-NU5, BE-AS010102-V1
| Партномер | TV101WXM-NU5, BE-AS010102-V1 |
Характеристики
1 802 грн.
від 1 802 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—White
Подписаться
Камера для телефону TP-Link Neffos C9 TP707A
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону LG K51S, K51S LMK510EMW, K51S LM-K510EMW, K51S LM-K510, з OCA плівкою
116 грн.
В корзину
Задня кришка для телефону Blackview BV6800 Pro, зі склом камери, оригінал, з розбирання, б/у
Скло екрана під переклеювання для планшета Apple iPad Mini 4, A1538, A1550, (7,9")
Скло дисплея для телефону Xiaomi Mi 10T Lite, Mi 10T Lite M2007J17G, Poco X3, Poco X3 Pro, з OCA плівкою
134 грн.
В корзину
Акумулятор для телефону Blackview BV5500 Pro, BV5500
| Місткість | 4400mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
810 грн.
від 810 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для планшета Apple iPad Pro 11" 2018, A1980 A1934, iPad Pro 11" 2020, A2228 A2068 A2230
Мікросхема керування живленням USB 358S 2166 для Xiaomi Redmi 3, Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi 4A, Redmi Note 3
| Маркировка | USB 358S 2166 |
Характеристики
145 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор HB366481ECW для Huawei P20 lite/P10 lite, Honor 7A Pro, Y6 2018/Y6 Prime (Li-Polymer, 3.82В, 3000mAh)
| Маркировка | HB366481ECW |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
539 грн.
від 539 грн.
выберете предложение—Original PRC
- Original PRC
- Service Original
- оригинал
- Max Bat
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону OnePlus Nord N10, Nord N10 5G, Nord N10 5G BE2029, Nord N10 5G BE2025, Nord N10 5G BE2026, Nord N10 5G BE2028, з рамкою, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 200 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Motorola Moto E7 Plus XT2081, (6,5")
111 грн.
В корзину
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy S21 G991
178 грн.
В корзину
Шлейф для планшета Lenovo Tab M8 FHD WiFi 3/32 Gb, TB-8705F дисплея