Лоток | Тримач SIM картки для телефону TP-Link Neffos C9 Max TP7062A, оригінал, 8500500744
| Партномер | 8500500744 |
Характеристики
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Xiaomi Redmi Note 7, M1901F7G, оригінал
107 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата для телефону Xiaomi Redmi 9 M2004J19AG, з конектором навушників та мікрофоном
265 грн.
від 265 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- снята с нового телефона
В корзину
Задня кришка для телефону Huawei P Smart 2019, POT-LX1, з боковими кнопками та склом камери, оригінал
Glass Lens + Polarizing film | Скло дисплея для телефону Apple iPhone 13 Pro Max, з поляризаційною плівкою
99 грн.
В корзину
Front Camera with IR Camera | Шлейф для телефону Apple iPhone 13 Pro Max модуль Face ID, з фронтальною камерою, Dot projector та IR камерою, оригінал
170 грн.
В корзину
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону OnePlus 8 Pro, OnePlus 8 Pro IN2020, OnePlus 8 Pro IN2021, OnePlus 8 Pro IN2023, OnePlus 8 Pro IN2023, One+ 8 Pro, оригінал
152 грн.
В корзину
Front Camera with IR Camera | Шлейф фронтальної камери для телефону iPhone 13 mini, з Dot Projector, оригінал, з розбирання
457 грн.
В корзину
Стикер акумулятора Apple iPhone XS Max
Підсвічування дисплея для iPhone iPhone 7
157 грн.
В корзину
Мікросхема контролер живлення SN2501A1 для Apple iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X (U3300)
| Маркировка | SN2501A1 |
Характеристики
131 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор для телефону iPhone 12 Pro Max (Li-ion, 3.83В, 3687mAh), без помилки, не потрібно паяти
| Місткість | 3687mAh |
| Напруга мін. | 3.83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
692 грн.
Подписаться
LCD Waterproof adhesive Service Pack | Стикер дисплея вологозахисний для iPhone 14 Pro Max, Service оригінал
101 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону Google Pixel 7A, Pixel 7A GWKK3, Pixel 7A GHL1X, Pixel 7A G0DZQ, Pixel 7A G82U8, з OCA плівкою
143 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Motorola Moto G23, Motorola G23, Moto G23 XT2333-3, Moto G13 XT2331-2, Moto G13, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 251 грн.
В корзину
Акумулятор NBL-43A2500 для телефону TP-Link Neffos C7s TP7051A, TP7051C, 8500500709
| Маркировка | NBL-43A2500 |
| Місткість | 2500mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 8500500709 |
Характеристики
Дисплей для телефону Meizu M3 Note M681H із сенсорним екраном
Bottom Screws | Набір гвинтів для телефону OnePlus Nord AC2001, з притискною планкою
31 грн.
В корзину
Лінза камери Telephoto blue light (2x) для iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max
87 грн.
В корзину
Power Button Flex Cable | Шлейф для телефону Apple iPhone 14 кнопки включення, оригінал, з розбирання
139 грн.
В корзину