LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Mi 8 Pro, зі шлейфом сканера відбитка пальця, оригінал (AMOLED)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy Note 9, N960, N960F, N960U
Full Set Screws + Inner Small Parts | Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону iPhone 14 Plus, iPhone 14+, iPhone 14+ Plus
330 грн.
В корзину
Корпус для планшета Lenovo Tab P11 TB-J616F Wi-Fi
Скло дисплея для телефону TECNO Spark Go 2022, Spark Go 2022 KG5m, з OCA плівкою, оригінал
111 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Alcatel 1SE 2020 5030D/5030F/5030E/4087U, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
745 грн.
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-TEN120SL BL-39LT для Tecno Camon 12 CC7, Camon 12 Air CC6, Spark 4 Lite BB4K (Li-Polymer, 3800mAh, 3.8В), 4894128162704
| Маркировка | BL-39LT |
| Місткість | 3800mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128162704 |
| Совместимость c брендом | Tecno |
Характеристики
440 грн.
В корзину
Камера для телефону Huawei P40 Lite, P40 Lite JNY-LX1, оригінал
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Gigaset GS180, оригінал
156 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi Mi 8 M1803E1A, Mi 8 Explorer, Mi 8
Задня кришка для телефону Huawei P Smart, FIG-LX1, з боковими кнопками та склом камери, оригінал
662 грн.
від 662 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Receiver FPC | Шлейф для телефону JCID iPhone 13 для відновлення Face ID та True Tone
1 096 грн.
В корзину
LCD Flex Cable Шлейф дисплея для планшета Lenovo Tab P11 TB-J616F, Tab P11 TB-J616, Tab P11+ TB-J616, оригінал, P522_LCM_FPC_V1.3
113 грн.
Подписаться
Дисплей для планшета Lenovo Tab P11 TB-J616F, Tab P11 TB-J606F, з рамкою, (11"), оригінал, TV110C9M-LL0
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | TV110C9M-LL0 |
Характеристики
1 342 грн.
Подписаться
Материнська плата для телефону Huawei P30 Lite 2019, MAR-LX1A
4 493 грн.
від 4 493 грн.
выберете предложение—4/128 Gb (снято с нового телефона)
- 4/128 Gb (снято с нового телефона)
Подписаться
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy S9 G960F, G960
Скло основної камери для телефону Apple, iPhone 6, iPhone 6S
57 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy J5, J500, (5")
Скло дисплея для телефону Huawei Nova 8i, Nova 8i NEN-LX1, Nova 8i NEN-L22, Honor 50 Lite NTN-LX1, Honor X20 NTN-L22, з OCA плівкою
111 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону TECNO Spark 7 KF6n, Spark 8C KG5n, Spark 7, Spark 8C, з OCA плівкою
98 грн.
В корзину