Power IC | Мікросхема управління живленням PMi8952 для Xiaomi, Redmi 3, Redmi Note 3, Redmi Note 3 Pro, Redmi 3s
| Маркировка | PMi8952 |
Характеристики
166 грн.
Подписаться
Материнська плата для портативної колонки Sony SRS-XB31, 40G00XBM2-MAG4G
| Партномер | 40G00XBM2-MAG4G |
Характеристики
2 596 грн.
Подписаться
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Xiaomi Redmi 12C, Redmi 12C 22120RN86G, Redmi 12C 22120RN86I, Redmi 12C 22126RN91Y, Redmi 12C 2212ARNC4L, без рамки
54 грн.
В корзину
LCD/Touch Flex Cable (bonding flex) Шлейф для телефону Samsung Galaxy S21+ 5G G996, Galaxy S21+ 5G G996B, Galaxy S21+ G996 дисплея та сенсора
| Партномер | AMB667XU01 |
Характеристики
188 грн.
В корзину
Шлейф JCID Non-Removal Face ID repair FPC Flex iPhone 12, iPhone 12 Pro, ver. 1.2
518 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата для телефону Xiaomi Redmi Note 9 Pro 4G, Redmi Note 9 Pro M2003J6B2G конектора заряджання, з мікрофоном
Акумулятор C11P1706 до телефону Asus ZenFone Max Pro M1 ZB601KL ZB602KL, ZenFone Max Pro M2 ZB631KL
| Маркировка | C11P1706 |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
465 грн.
Подписаться
Камера для планшетного ПК Lenovo Yoga Smart Tab, YT-X705F
279 грн.
від 279 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
В корзину
Taptic Engine | Вібромотор для телефону Apple iPhone 11 Pro
Front Camera | Камера фронтальна для телефону Poco M3, оригінал
173 грн.
В корзину
Проклеювання | Стикер дисплея для Apple iPhone Xr/11 вологозахисний, оригінал
31 грн.
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-NK5CTXL, BL-5CT для Nokia, 5220, 5220 XpressMusic, 5630 XpressMusic, 6303, 6303 classic, 6303 classic Illuvial, 6303i classic, 6700 class , C5, C5- 00, C6-01 (Li-ion, 1200mAh, 3.7В), 4894128059936
| Маркировка | BL-5CT |
| Місткість | 1200mAh |
| Напруга мін. | 3.7В |
| Напруга макс. | 4.2В |
| Партномер | 4894128059936 |
| Совместимость c брендом | Nokia |
Характеристики
271 грн.
В корзину
Камера для телефону Samsung Galaxy A6+ Plus 2018, A605
736 грн.
від 736 грн.
выберете предложение—основная (с разборки)
- основная (с разборки)
- фронтальная (с разборки)
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону TECNO POP 3 BB2, оригінал
378 грн.
Подписаться
Камера для телефона Samsung Galaxy J6 2018, J600, J600F
217 грн.
від 217 грн.
выберете предложение—основная (с разборки)
- основная (с разборки)
- фронтальная (с разборки)
Подписаться
LCD Back Adhesive | Стикер дисплея для телефону Google Pixel 9 Pro, Pixel 9 Pro GR83Y, Pixel 9 Pro GWVK6, Pixel 9 Pro GEC77, Pixel 9 Pro GWVK6
42 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Huawei Nova Y70, Nova 70 Plus, Nova 70 Plus MGA-LX9, Nova 70 Plus MGA-LX9N, Nova 70 Plus MGA-LX3, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
674 грн.
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Google Pixel 4a 5G, оригінал PRC
163 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону ZTE Blade A51, Blade A71, з рамкою, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 214 грн.
Подписаться
Frame | Рамка кріплення дисплея для iPhone 14 Pro Max, зі стікером
117 грн.
В корзину