LCD | Дисплей для телефону Oukitel F150 Bison 2021, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 280 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Apple iPhone 14 Pro,оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Super Retina XDR OLED |
Характеристики
8 411 грн.
Подписаться
Main Back Camera Module 2pcs | Камера для телефону Xiaomi Redmi A1, комплект 2шт, оригінал
401 грн.
Подписаться
Loud Speaker | Динамік для телефону Apple iPhone 14 поліфонічний, оригінал
283 грн.
В корзину
Receiver FPC | Шлейф для телефону JCID iPhone 13 Pro для відновлення Face ID та True Tone
1 096 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор для iPhone XR (Li-ion, 3.79В, 2942mAh), оригінал, з розбирання (100%, 173 циклів зарядки), 616-00524
| Місткість | 2942mAh |
| Напруга мін. | 3.79В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 616-00524 |
Характеристики
623 грн.
Подписаться
Charge connector | Конектор заряджання Blade V2020 Smart/Blade V9, USB Type-C, 12 pin
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 12 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Расстояние между ножками крепления | 12 мм |
Характеристики
40 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний Samsung Galaxy A51 A515F
156 грн.
від 156 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Камера для телефона Xiaomi Redmi 5 Plus Dual, MEG7
220 грн.
від 220 грн.
выберете предложение—основная (с разборки)
- основная (с разборки)
- фронтальная (с разборки)
Подписаться
Материнська плата для планшета Huawei MediaPad T3 10", AGS-L09
Lenovo Tab M8 FHD WiFi 3/32 Gb, TB-8705F
291 грн.
від 291 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
В корзину
Материнська плата для планшета Lenovo Tab M8 FHD WiFi 3/32 Gb, TB-8705F
4 865 грн.
від 4 865 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
В корзину
Акумулятор NBL-40A2950 до телефону TP-Link Neffos C9s TP7061A, Neffos C9 Max TP7062A
| Маркировка | NBL-40A2950 |
| Місткість | 2950mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
502 грн.
від 502 грн.
выберете предложение—с разборки (с износом до 15%)
- с разборки (с износом до 15%)
- оригинал с разборки (с износом до 10%)
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Meizu Note 8 M822H
Шлейф для планшета Huawei MediaPad T3 10" AGS-L09 кнопки вмикання та регулювання гучності
Материнська плата для телефону Apple iPhone 5s, з Touch ID
Задня кришка для телефону Xiaomi Mi A2, Mi 6X, з бічними кнопками, склом камери
від 512 грн.
Тачскрін | Сенсор для планшета Lenovo Tab 7 Essential, TB-7304I Tab 3 TB3-730X, (7")
439 грн.
від 439 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону TECNO Spark Go 1, Spark Go 1 KL4, Pop 9 4G, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
475 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Vivo Y20 V2027, Y20s, Y20i, з OCA плівкою
134 грн.
В корзину