Battery | Акумулятор EB-BG530CBE для Samsung Galaxy J2/J3/J5 J250/J320/J500 (Li-ion, 3.8В, 2600mAh), Service оригінал, GH43-04372A
| Маркировка | EB-BG530CBE |
| Місткість | 2600mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | GH43-04372A |
Характеристики
407 грн.
Подписаться
Скло для планшета Samsung Galaxy Tab S5e T725F, без OCA плівки
Вібромотор для телефону Xiaomi Redmi 9C M2006C3MNG, Redmi 9A M2006C3LG
48 грн.
Подписаться
Камера для планшетного ПК Huawei MatePad T8 Kob2-W09, MatePad T8 Kobe2-W09
279 грн.
від 279 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
В корзину
Роз'єм | Конектор дисплея телефону Honor 7C, AUM-L41
| Кількість pin | 38 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
57 грн.
від 57 грн.
выберете предложение—LCD | папа (с разборки)
- LCD | папа (с разборки)
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для планшета Samsung Galaxy Tab S6 10.5 LTE T865, (10,5")
Шлейф конектора зарядки для планшета Samsung Galaxy Note 10.1, N8000, з мікрофоном
Дисплей для телефону Huawei Mate 9, MHA-AL00, з сенсорним екраном
Рамка кріплення дисплея для телефону Huawei Y6 2018, ATU-L21
Середня частина корпусу для телефону Samsung Galaxy A31 2020 A315F/DS, A315, з бічними кнопками, High Copy
Задня кришка телефону TECNO Spark 7 KF6n, з кнопками регулювання гучності
Шлейф датчика наближення для телефону Apple iPhone 11 Pro, з датчиком освітлення та розмовним динаміком
Рамка кріплення для телефону TP-Link Neffos C9 TP707A
Вібромотор для телефону Xiaomi Redmi 6A
67 грн.
від 67 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Акумулятор EB-BJ710CBE для телефону Samsung Galaxy J7 2016, J710, J710F, GH43-04599A
| Маркировка | EB-BJ710CBE |
| Місткість | 3300mAh |
| Партномер | GH43-04599A |
Характеристики
Задня кришка для телефону Huawei Y9 Prime 2019, з боковими кнопками, оригінал
Рамка кріплення дисплея для телефону Samsung Galaxy A50 2019 A505
242 грн.
від 242 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- оригинал (с разборки)
Цвет—Black
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy M31s M317, M317F, з рамкою, оригінал, з розбирання
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
Buzzer | Динамік для телефону Xiaomi Mi A3 M1906F9SH поліфонічний
148 грн.
від 148 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Роз'єм | Конектор заряджання для планшета Nomi Ultra4 LTE PRO 10", C101014
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 12 pin |
Характеристики