Top Battery Door | Задня верхня кришка нижня для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020 F700, Galaxy Flip 2020, оригінал (знятий з телефону)
Battery | Акумулятор SLC-51 для телефону Samsung Galaxy A05s A057, Galaxy A05s A057F, Galaxy A05s A057G, Galaxy A05s A057M (Li-ion, 3.85В, 5000mAh), Service оригінал, #G6
| Маркировка | SLC-51 |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH81-24363A |
Характеристики
802 грн.
В корзину
Front Camera | Камера фронтальна для телефону Xiaomi Mi 10T Pro 5G, Mi 10T Pro 5G M2007J17C, Mi 10T Pro 5G M2007J3SI, Mi 10T Pro 5G M2007J3SP, Mi 10
175 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 11, Redmi Note 11 4G, Redmi Note 11 2201117TY, Redmi Note 11S 2201117SY, Redmi Note 12S, Poco M4 Pro 4G, без рамки, (
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
1 580 грн.
Подписаться
Материнська плата (не робоча) для телефону Samsung Galaxy A31 2020 A315F
434 грн.
від 434 грн.
Количество памяти—64 ГБ
- 64 ГБ
выберете предложение—вариант 1
- вариант 1
Подписаться
Proximity Light Sensor Flex Cable Шлейф датчика наближення для Samsung Galaxy S8 Plus, Galaxy S8 Plus G955, Galaxy S8 Plus G955F, Galaxy S8 G955FD, Galaxy S8 G950F, Galaxy S5+ Galaxy S8+ G955FD , оригінал
Задня кришка телефону Samsung Galaxy S8+ Plus G955F, зі склом камери
Battery | Акумулятор JCID для iPhone 12 Pro Max, підвищеної ємності
| Місткість | 3687mAh |
| Напруга мін. | 3.83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
692 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi 11T, 11T 21081111RG, Xiaomi 11T, Xiaomi 11T 21081111RG, 11T Pro, Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11T Pro1 07113SR, без рамки, оригінал PRC, (AMOLED)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
2 315 грн.
В корзину
Задня кришка для Apple iPhone 13 Pro, великий виріз під камеру, оригінал Китай
Motherboard | Материнська плата для телефону OnePlus Nord AC2001, Nord AC2003, оригінал, 8/128Gb (робоча)
4 540 грн.
В корзину
Шлейф конектора зарядки для iPhone 13 Pro Max, з мікрофоном, оригінал
Front Housing | Рамка для телефону Samsung Galaxy S23 Ultra S918, Galaxy S23 Ultra S918B, Galaxy S23 Ultra S918E, Galaxy S23 Ultra S918U
Шлейф | Нижня плата для телефону Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G конектора заряджання, з мікрофоном
Loud Speaker | Динамік для телефону uleFone Armor 8, Armor 8 Pro поліфонічний, в рамці
431 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону iPhone 15 Pro Max, оригінал (переклеєний) з дефектом
| Тип матриці | LTPO Super Retina XDR OLED |
Характеристики
Акумулятор NBL-43A4000 до телефону TP-Link Neffos X20 Pro TP9131A, Neffos X20 TP7071A
| Маркировка | NBL-43A4000 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
527 грн.
від 527 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- с разборки (с износом до 10%)
- оригинал с разборки (с износом до 10%)
Подписаться
Материнська плата для iPhone iPhone 6s, A1688
2 312 грн.
від 2 312 грн.
выберете предложение—без touch id, 16Gb
- без touch id, 16Gb
- без touch id, 64Gb
- с touch id, 16Gb
Подписаться
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A16, Galaxy A16 A165, Galaxy A16 A165F, Galaxy A16 A165M, Galaxy A16 SM-A165, з OCA плівкою
92 грн.
Подписаться
Front Housing | Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy S22 Ultra 5G S908B, European Version