LCD Metal Plate | Притискна планка дисплея для iPhone 7, оригінал, з розбирання
98 грн.
Подписаться
Шлейф JC Face ID Dot Matrix Flex Cable для iPhone 13 mini для відновлення Face ID, для JC Рro1000s або JC V1s
1 612 грн.
В корзину
Тримач SIM картки для телефону Blackview BV6800 Pro
45 грн.
від 45 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
Цвет—Space Gray
Подписаться
Скло дисплея для телефону TECNO Camon 18, Camon 18 CH6, Camon 18p CH7n, Camon 18 CH6n, з OCA плівкою, (6.8")
89 грн.
В корзину
Дисплей для планшета Lenovo Tab 2, A7-30, із сенсорним екраном
846 грн.
від 846 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- оригинал (с разборки)
Цвет—Black
Подписаться
Скло для телефону Google Pixel 5, без OCA плівки
81 грн.
В корзину
Volume Button Flex Cable | Шлейф кнопок регулювання гучності для Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G, Redmi Note 11 Pro Plus 5G, оригінал
152 грн.
В корзину
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея для телефону Apple iPhone X, 54pin
| Кількість pin | 54 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
58 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону TECNO Pova LD7
Лоток | Тримач SIM картки для планшета Lenovo Tab M7 TB-7305X
93 грн.
від 93 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Platinum Grey
Подписаться
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Xiaomi Mi A1 MDG2, Mi 5X, з конектором навушників і мікрофоном, оригінал
227 грн.
В корзину
Full Set Screws + Inner Small Parts | Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону iPhone 14 Pro Max
330 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Blackview BV5900, без рамки, оригінал
798 грн.
В корзину
Шлейф кнопок гучності для телефону Samsung Galaxy S8 G950, Galaxy S8+ Plus G955F
81 грн.
В корзину
Акумулятори Cameron Sino CS-SMA315SL, EB-BA315ABY для Samsung, Galaxy A31, SM-A310F, SM-A310F/DS, SM-A310M/DS, SM-A310N0, SM-A315, SM-A315F/DS (Li 4900mAh, 3.85В), 4894128157595
| Маркировка | EB-BA315ABY |
| Длина | 62.00 mm |
| Ширина | 79.90 mm |
| Місткість | 4900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128157595 |
Характеристики
435 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Xiaomi Mi A2 Lite, Redmi 6 Pro, з мікрофоном
Акумулятор Cameron Sino CS-JMP300SL для портативної колонки JBL Pulse 3
| Маркировка | CS-JMP300SL |
| Місткість | 6000mAh |
| Напруга мін. | 7,4В |
Характеристики
1 055 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону ZTE A6, A6 Lite, A6 Max, Bravis NB106, K710-10KS, POP 3 BB2
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
17 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Asus ZenFone 4 ZE554KL, з конектором заряджання та мікрофоном