Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy J7 2017, J730F
254 грн.
від 254 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Blue
В корзину
Акумулятор EB-BA720ABE для телефону Samsung Galaxy A7 2017 A720F, Galaxy J7 2017 J730, оригінал
| Маркировка | EB-BA720ABE |
| Місткість | 3600mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
1 519 грн.
від 1 519 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- с разборки (с износом до 15%)
- оригинал с разборки (с износом до 10%)
Подписаться
Акумулятор EB-BG530CBE для телефону Samsung Galaxy J2 2018 J250, Galaxy J2 2016 J320, Galaxy J5 2015 J500
| Маркировка | EB-BG530CBE |
| Місткість | 2600mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
Акумулятор BA721 для телефону Meizu M6 Note M721H, 4000mAh
| Маркировка | BA721 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
Battery | Акумулятор EB-BA146BY для телефону Samsung Galaxy A05s A057F, Galaxy A05s A057G, Galaxy A05s A057M, Galaxy A14 4G, Galaxy A14 A145, Galaxy A14 A145F, Galaxy 3.85В, 4900mAh), Service оригінал, #GH82-30659A
| Маркировка | EB-BA146BY |
| Місткість | 4900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.40В |
| Партномер | GH82-30659A |
Характеристики
944 грн.
Подписаться
Built-in Fingerprint Sensor Flex Cable | Шлейф для телефону OnePlus, AC2001 Nord, AC2003 Nord, OnePlus Nord, One+ Nord, оригінал, #OEF017-0
| Партномер | OEF017-0 |
Характеристики
90 грн.
В корзину
Шлейф JCID Non-removal Face ID repair FPC Flex iPhone 12 mini
599 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Motorola XT2053 Moto E6s, без плівки OCA
98 грн.
В корзину
Акумулятор Doraymi для iPhone 12 mini (Li-ion, 3,83 В, 2227mAh)
| Місткість | 2227mAh |
| Напруга мін. | 3,83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
923 грн.
Дисплей для телефону Blackview A90, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
670 грн.
Подписаться
Задня кришка для телефону OnePlus 8 Pro зі склом камери
Лоток | Тримач SIM картки для телефону TECNO Spark 7 KF6n
Front Camera with IR Camera | Шлейф для телефону Apple iPhone 12, iPhone 12 Pro фронтальної камери, з фронтальною камерою, Dot projector та IR камерою, 821-02640-05
| Партномер | 821-02640-05 |
Характеристики
TP-Link камера для телефону Neffos C7s TP7051A
178 грн.
від 178 грн.
выберете предложение—основная (с разборки)
- основная (с разборки)
- фронтальная (с разборки)
В корзину
Мікросхема пам'яті H9TP32A8JDBC/KMK7U000VM-309/KMKUS000VM-B410
| Маркировка | H9TP32A8JDBC/KMK7U000VM-309/KMKUS000VM-B410 |
Характеристики
356 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону TP-Link Neffos X1 Lite, TP904A, оригінал
Акумулятор EB-BG935ABE для телефону Samsung Galaxy S7 Edge G935F
| Маркировка | EB-BG935ABE |
| Місткість | 3600mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
1 494 грн.
від 1 494 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- с разборки (с износом до 10%)
Подписаться
Glass Lens + OCA | Скло для планшета Xiaomi Redmi Pad Pro 5G, Redmi Pad Pro 5G 24074RPD2G, Redmi Pad Pro 5G 24074RPD2I, Redmi Pad Pro 5G 24074RPD2C, з OCA плівкою
149 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону iPhone 11 Pro Max, з OCA плівкою
97 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy M32 5G M326, Galaxy M32 5G, з OCA плівкою
81 грн.
В корзину